İstikbal Bahçe Masa Takımları ve Fiyatları 2019

İstikbal Bahçe Masa Sandalye

istikbal solar oval masa takımı fiyatları istikbal bahçe mobilyaları solar istikbal bahçe salıncağı – Nihayet dört gözle beklediğimiz ilk bahar geldi… Aşırı soğuklarla boğuştuğumuz koskoca bir kışı geride bırakırken güzel ülkemizde hızla ısınmaya başladı… Eeee bir kış boyunca ilgilenemediğimiz bahçemiz de bizi özlemiştir sanırım…

Bahçe Masa Sandalye Takımları ve Fiyatları

Şimdi artık onunla ilgilenme ve zaman geçirme zamanıdır, zira çok yakın bir zamanda, yani yaz akşamlarında bahçemizde dostlarımızla, sevdiklerimizle oturup çaylarımızı yudumlayacağız, muhabbet edeceğiz…

İstikbal Yeni Bahçe Mobilyaları

Dolayısı  ile şimdiden hazırlık yapmak lazım… Çapalama, ekme, dikme işlemleri bitti ise bahçe mobilyalarınıza göz atın… Yenilemeniz gerekiyorsa da İstikbal‘in yeni sezon bahçe mobilyalarına göz atın…

İstikbal AQUA Masa Takımı

İstikbal’in en tutulan bahçe mobilyaları arasında yer alan Aqua serisi masa ve sandalye takımı serisi 4 kişilik yuvarlak masa ve Aqua 6 kişilik oval masa seçeneğinin yanında geniş aileler için 8 kişilik bahçe masa sandalye takımı olarak da bir alternatif daha sunuyor. Ayrıca takımların beyaz renk seçeneği de bulunuyor.

İstikbal AQUA Masa Takımı Fiyatları

Aqua serisinin fiyatlarına  gelecek olursak, efendim takımın yuvarlak masası ve 4 adet sandalyeden oluşan fiyatı 4.133,00 TL olarak görünüyor. Oval masalı 2 adet tekli koltuk ve 4 adet sandalyeden meydana gelen İstikbal Aqua oval masa takımı fiyatı ise 5.341,00 TL olarak belirlenmiş.

Aqua koleksiyonunun yine bir adet büyük oval masa, 2 adet tekli koltuk ve 4 adet sandalyeden oluşan 8 kişilik alternatifi ise 5.341,00 TL fiyatla sizleri İstikbal mağazalarında bekliyor.

İstikbal SOLAR Masa Takımı

Aqua gibi İstikbal’in en çok satılan bahçe mobilyaları arasında öne çıkan bir diğer koleksiyon ise Solar serisi. Solar serisi de tüketicilerin ihtiyaçlarına göre farklı seçenekler ile satışa sunuluyor. Bu seçenekler ise 4 kişilik İstikbal Solar masa takımı, 6 kişilik İstikbal Solar oval masa takımı ve 8 kişilik oval masa takımından ibaret.  Şimdi de bu koleksiyonun fiyatlarına göz atalım.

İstikbal SOLAR Masa Takımı Fiyatları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Solar serisi 2 farklı alternatif ile satışa sunuluyor. Bu alternatiflerden ilki 4 kişilik aileler için bir yuvarlak masa ve 4 sandalyeden oluşuyor ve üzerinde 4.855,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Takımın, oval masa, iki adet tekli koltuk, 4 adet sandalyeden meydana gelen 6 kişilik versiyonu ise 5.746,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

İstikbal BAHAMA Masa Takımı

Retro tarzı ayak yapısı ve turkuaz tonlarındaki minderleri ile son dönemin trendi olan retro tarzına göndermede bulunan Bahama koleksiyonu da kullanıcılara 2 farklı alternatif ile sunuluyor. Bunlardan ilki çekirdek aileler için tasarlanan Bahama yuvarlak masa takımı. Bu 4 kişilik takımın fiyatı 4.915,00 TL olarak belirlenmiş.

Takımın dikdörtgen masa, iki adet tekli koltuk ve 4 adette sandalyeden meydana gelen 6 kişilik versiyonu ise 7.074,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Bellona Bahçe Mobilyaları BURADA !.. 

İstikbal NOVA Masa Takımı

Şu ana kadar İstikbal’in masa sandalye bahçe takımları arasında 4 kişilik olanların hiç birinde kare bir masaya rastlamadık dikkat ederseniz. Ancak Nova koleksiyonunda kare masa karşımıza çıkıyor ve üst resimde gördüğünüz bu takım üzerinde 4.359,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Nova serisinin 6 kişilik alternatifi ise dikdörtgen masa, iki adet tekli koltuk ve 4 adette sandalyeden oluşurken 6.193,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

İstikbal Flora Masa Seti

İstikbal bahçe masa takımı ürün grubundan inceleyeceğimiz son takım Flora arkadaşlar. Takım alüminyum iskelet üzerine rattan işleme ile tasarlanmış. Sadece 4 kişilik masa sandalye seçeneği olan bu modern bahçe takımı ise üzerinde 3.519,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

 

1 Yorum “İstikbal Bahçe Masa Takımları ve Fiyatları 2019”

  1. Merhaba,
    6 kişilik Aqua Oval Masa Takımı almak istiyorum. Fiyat verebilir misiniz ?Sipariş verdiğim takdirde ne zaman teslim alabilirim ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Baza Alırken Bunlara Dikkat Edin !..

Hangi Marka Baza Almalıyım ? Bazalarla ilgili daha önce bir çok makale yayınlamıştık. Örnek verecek...

Kapat