İstikbal 2021 Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları Burada

İstikbal Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021

Havaların ısınması ile birlikte dünya evine girmeye hazırlanan, düğün dernek telaşesi yaşayan ve dolayısı ile mobilya çeyizlerini tamamlamaya çalışan okurlarımız için koltuk takımlarına göz atmaya devam ediyoruz. Son olarak Bellona koltuk takımları  ve Mondi Oturma Grupları  binbirdekor.com sayfalarına konuk olmuştu. Ayrıca daha önce Doğtaş koltuk takımı modelleri ve son zamanlarda modern tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ev Moda koltuk takımları da editörlerimiz tarafından incelenmişti. Bu defa siz değerli takipçilerimiz için bu ülkemizin lider mobilya markası İstikbal’e gidiyor, markanın 2021 yılında vitrine çıkardığı koltuk takımı modellerini  fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz.

İstikbal Koltuk Takımı Kampanyaları

Hemen tüm önemli mobilya markalarımızın olduğu gibi İstikbal’de yeni yıla yepyeni ürünler ile merhaba derken, markanın tüm ürün gruplarında güncellemeye gittiğini ve koleksiyonlarına yepyeni setler, takımlar eklediğini görüyoruz. Bu yeni ürünler arasında ise koltuk takımları çok fazla ve bir çoğu da gerek tasarımları, gerekse seçilen renk konfigürasyonları ile göz kamaştırıyor. Üstelik İstikbal bu ürünlerinde hükumetin %10 KDV indirimi kampanyasına ek olarak “%8 KDV İstikbal’den” kampanyasını da uygulayarak fiyatları epey bir aşağılara çekiyor. Bizlerde tabi ki boş durmuyor ve yeni sezona Orleon, Elite, Vigo, Mikado, Elizya, Pekin, Santiago, Soprano ve Side Delüks koltuk takımları ile giriş yapan İstikbal’in bu yeni koltuk takımlarını masaya yatırıyoruz.

Cester Koltuk Takımları ile İstikbal

Koltuk takımı trendlerinde şu sıralar asil bir İngiliz tarzı olan chester pek bir revaçta ve geçtiğimiz yıla oranla markaların oturma grubu ürün gamlarında daha sık rastlıyoruz bu tarz koltuk takımlarına. İstikbal’de bu trende atıfta bulunarak Santiago koltuk takımını vitrine çıkarmış. P kollu yapısı, krem ve ceviz olmak üzere iki farklı renk tonunun sunulduğu yerden yüksek ayakları ve rengarenk kumaş tercih alternatifleri ile karşımıza çıkan Santiago koltuk takımının, bir adet 3’lü koltuk, bir adet 2’li koltuk ve iki adet de berjerden oluşan seçeneği üzerinde 7.246,20 TL fiyat etiketi taşırken, takımın iki adet üçlü koltuk ve iki adet berjerden meydana gelen delüks alternatifi ise 7.442,40 TL fiyatla satışa sunuluyor.

İstikbal 2021 Koltuk Takımları Oturma Grupları

Salonlar için lüks koltuk takımı modelleri aramakta olan ve tercihini İstikbal’den yana kullanmak isteyen okurlarımız için ise Elite koltuk takımı ideal bir tercih olacaktır, zira ayaklarında ve alt kasasında lüksü vurgulayan altın tonlarındaki şerit uygulaması, minder ve sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile Elite koltuk takımı tam bir saray mobilyası görünümde. Takımın fiyatlarına gelecek olursak bir adet 2 adet ikili koltuk ve iki adet de berjerden oluşan Elite koltuk takımı 9.659,40 TL fiyat ile satışa sunulurken, takımın delüks seçeneğinin üzerinde 9.998,40 TL fiyat etiketi taşıdığını görüyoruz.

İstikbal Elizya Koltuk Takımı

Bu tarz koltuk takımlarının biraz ağır olduğunu düşünüyorsanız ve daha hafif, daha spor, daha modern bir şeyler arıyorsanız üst tarafta resmini gördüğünüz Elizya koltuk takımının aradığınız ürün olma ihtimali çok yüksek. Su yeşili-krem ve sarı-bej kombinasyonları olmak üzere iki farklı renk alternatife ile vitrine çıkan Elizya koltuk takımı abartısız ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekerken, takımın delüks seçeneği 4.999,20 TL, bir adet 3’lü koltuk, bir adet 2’li koltuk ve iki adet de berjerden oluşan alternatifi ise 4.799,40 TL fiyat etiketleri ile satışa sunuluyor…

İstikbal Koltuk Takımı Resimleri ve Fiyatları 2021

İstikbal 2021 koltuk takımı modelleri arasında modern tasarımı ile dikkat çeken bir diğer ürünü ise Orleon… Minimalist hatları ve küt hatlı kol yapısı ile ön plana çıkan Orleon deluxe takım, kol kısmında yer alan doğal ahşap görünümlü klapa uygulamaları, yüksek ayak yapısı, fitil ve sırt kısmında yer alan düğme uygulamaları ile göz doldururken, şıklığının yanında rahat oturum konforu ve kolay bir hareketle hem yatak hem de depolama alanı sunması ile de işlevsel ve kullanışlı bir takım olarak dikkat çekiyor. 2 Adet ikili koltuk ve iki adet de berjerden oluşan Orleon koltuk takımı 4.299,00 TL fiyatla satışa sunulurken, takımın delüks seçeneği ise 4.459,20 TL fiyat etiketi ile sizleri İstikbal mağazalarında bekliyor…

Tabi ki markanın yeni koltuk takımları burada gördükleriniz ile sınırlı değil, her zaman olduğu gibi hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde sizler için diğer İstikbal 2021 koltuk takımlarını da yine fiyatları ve görselleri ile bir araya getirdik. Foto galerimizi ziyaret ederek oturma odalarınız ve salonlarınızı için aradığınız koltuk takımlarını bulabilir, özellikleri ve fiyat bilgileri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz…

İSTİKBAL 2021 KOLTUK TAKIMI MODELLERİ ve FİYATLARI 

Yukarıda ve foto galerimiz içerisinde belirttiğimiz fiyatlar İstikbal 2021 kampanyalarına ve yeni sezon, sezon sonu politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden en güncel İstikbal koltuk takımı fiyatları için İstikbal Koltuk Takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir