İstikbal 2020 Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları Detaylı İnceleme

Yatak Odası Takımları 2020

Yeni bir yatak odası takımı hayali kuran binbirdekor.com okurları, farklı ve şık bir yatak odası takımı isteyen okurlarımız için araştırmalar yapmaya devam diyoruz. Yakın zaman önce bellona yatak odası takımları ve fiyatları sayfalarımıza konuk olmuştu.

Bu sayfamızda ise  istikbal mobilya fiyatları ve kampanyalar ile görsel ve özelliklerine ayırıyoruz.  markanın birbirinden güzel 2020 yatak odası kreasyonunu sizler için görselleri ve özellikleri ile birlikte her zaman olduğu gibi detaylı olarak incelemeye alıyoruz…

İstikbal’den Muhteşem Yatak Odası Takımları

Ülkemizin en önemli mobilya markalarından İstikbal, 2019 yılının son ayında ve 2020 yılının hemen başlarında toplam 6 farklı yatak odası takımını vitrine çıkardı. Markanın, Lorena, Krea, Scarlet, Santino, Palma ve Julyan olarak adlandırdığı bu yatak odası takımları ile ilgili tüm detayları hemen alt tarafta bulabilirsiniz…

Country Tarzı Yatak Odası Modelleri 2020

Son bir kaç yılın yükselen trendleri arasında yer alan country tarzı mobilyalar İstikbal’in yatak odası koleksiyonuna Julyan serisi ile girmiş. Göz kamaştıran hatları, dekoratif kapitone uygulamaları, zarif kulp detayları ile dikkat çeken takımın detayları fiyatları ise şu şekilde ;

Julyan yatak odası takımı 5 kapılı, 6 kapılı, sürgülü ve XL sürgü kapaklı olmak üzere 4 farklı gardırop seçeneği ile satışa sunuluyor. Takımın 5 kapılı gardıroba sahip ilk modeli 5.833,00 TL, 6 kapılı gardırop modeli, 6.276,00, sürgü kapaklı gardırop alternatifi 6.287,00 TL ve XL sürgü kapaklı modeli ise 6.691,00 TL olarak görünüyor.

Sade Bir Yatak Odası Palma

2020 İstikbal yatak odası takımlarına 2019 yılı sonlarında eklenen Palma yatak odası takımı, son derece sade, ancak bir o kadar da çekici dizaynı ile dikkatleri üzerine çekerken ceviz ve mavi folyo renk konfigürasyonu takıma ayrı bir hava katıyor.

Takımın fiyat bilgilerine gelecek olursak, 5 kapılı gardıroplu Palma yatak odası takımın 5.724,00 TL fiyat etiketine sahip olduğunu görüyoruz. 6 kapılı gardırop modelini seçerseniz ödeyeceğiniz rakam ise 6.150,00 TL. Takımın sürgülü gardırop modeli 6.317,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Farklı Yatak Odası Tasarımları 2020

Tarz olarak biraz farklı bir şey isteyen okurlarımız için Santino yatak odası takımı bir alternatif olabilir. Son yılların trend mobilya renk kombinasyonları arasında yer alan beyaz-meşe konfigürasyonuna sahip takım 4 Kapılı, 5 Kapılı, 6 Kapılı ve Sürgü Kapılı olmak üzere 4 gardırop seçeneği ile satışa sunuluyor.

Takımın 4 Kapılı gardıroba sahip yatak odası üzerinde 3.839,00 TL fiyat etiketi taşırken, 5 Kapılı model 4.246,00 TL, 6 Kapılı model 4.566,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Sürgü kapaklı modelin fiyatı ise 4.566,00 TL olarak belirlenmiş.

Mermer Desenli Yatak Odası Takımı

İstikbal Scarlet yatak odası takımı yılın trendi mermer desen uygulaması ile karşımıza çıkıyor. renk konfigürasyonunda kapuçino tercih edilen takımın bakır rengi ayakları ise bu kombinasyonda müthiş bir etki yaratmış.

Yine 4 farklı gardırop alternatifi bulunan bu takımın fiyatları ise şu şekilde belirlenmiş ; 5 kapılı 6.719,00 TL, 6 kapılı 7.460,00 TL, sürgü kapaklı 7.213,00 TL ve XL sürgü kapaklı gardıroplu model 8.597,00 TL.

Uygun Fiyatlı İstikbal Yatak Odası Takımları

Genel olarak işlevselliğin ön planda tutulduğu ancak görsel anlamda da sade ve şık bir tarza sahip olan İstikbal Krea yatak odası takımı modern tasarımı ve oldukça uygun fiyatları ile dikkat çekerken elbiselerinizi rahatlıkla yerleştirmenize olanak sağlayan 3 farklı gardırop modeli ile satışa sunuluyor.

Krea serisinin 5 kapılı alternatifinin satış fiyatı 4.398,00 TL olarak belirlenmiş. Takımın 6 kapılı gardıroba sahip modeli ise üzerinde 4.724,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Takımın Sürgü kapaklı gardırop alternatifini satın almak isterseniz cebinizden çıkacak para ise 4.941,00 TL.

2020 Yılının En Güzel Yatak Odası Takımlarından

Beyaz ve metalik kapuçino renklerinin bir araya getirildiği, mermer desenli folyo uygulaması ve püsküllü kulpları detayları ile görsel zenginliğin zirveye taşındığı İstikbal Lorena yatak odası takımı saray yatak odalarından çıkmış gibi bir güzelliği sahip.

2020  yılına damgasını vuracağını düşündüğümüz bu takımın sadece 3 gardırop alternatifi mevcut. Bunlardan ilki olan 5 kapılı model 5.277,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. 6 Kapılı seçenek ise 5.772,00 TL fiyat etiketine sahip. Sürgü kapaklı Lorena yatak odası takımı ise 5.287,00 TL fiyat etiketi ile sizleri İstikbal mağazalarında bekliyor…

İstikbal 2020 Yatak Odası Takımı İndirimlerini KAÇIRMAYIN !..

Yukarıda sizler için İstikbal’in 2020 yılı yatak odası koleksiyonunu detayları ile birlikte inceledik. Hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar İstikbal indirimli yatak odası fiyatlarıdır. Bu kampanya ve indirimler Enflasyonla Mücadele İndirimi ve KDV İndirimidir. Dolayısı ile burada ki fiyatlar bunu indirimler sona erdiğinde değişebilir. Bu nedenle kampanyalardan yararlanmak için ve yatak odası takımlarını gördüğünüz bu fiyatlara satın almak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

BAZALI YATAK ODASI TAKIMLARI FİYATLARI VE MARKALARI İLE BURADA !.. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir