İstikbal 2014 genç odası takımları (Vesta)

2014 genç odası modelleri fiyatları resimleri İstikbal genç odası takımları ve fiyatları yeni genç odası modelleri en güzel genç odası takımları…

İstikbal’in genç odası markası olan Rengoki‘ye göz atıyordum az önce, “yeni bir şeyler varmı acep” bâbından 🙂 gördüğüm kadarı ile İstikbal bu konuda diğer ürün gamlarına göre biraz sessiz kalmış, zira burada gördüğüm, Kayra ve Caprice gibi İstikbal genç odalarına daha önceki binbirdekor.com sayfalarında geçtiğimiz yıl göz atmışız. Sanırım İstikbal Rengoki genç odalarında 2014 yılına sadece şimdi inceleyeceğimiz Vesta genç odası ile girmiş. Ancak ilerleyen günlerde yeni seriler gelecektir.

Mavi ve pembe renk alternatifi ile kız ve erkek çocuklar için farklı renk seçenekleri sunulan Vesta Genç odası Takımı, Sürgü kapaklı gardrop, 3 kapaklı ve 2 kapaklı gardrop, şifonyer, komodin, kitaplık, çalışma masası, karyola (90’lik, 100’lük ve 120’lik) ve başlıktan (90’lik, 100’lük ve 120’lik) oluşuyor. Üstelik ürünün bebekler için tasarlanmış bebek karyolasıda bulunuyor.

Vesta Genç odası Takımında başlangıç fiyatı 1.399,20 TL olarak görünüyor, seçimlerinize göre bu rakam en yüksek 2.632,80 TL‘sına ulaşıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Evim Şahane gergi tavan uygulamaları

Evim şahane dekorasyonları örnekleri resimleri tavan dekorasyon uygulamaları gergi tavan sistemleri en güzel tavan dekorasyonları...

Kapat