İstikbal 2019 Genç Odası Modelleri (Kayra)

İstikbal Genç Odası Kayra

2019 Genç odası modelleri istikbal genç odası modelleri ve fiyatları – Genç odası dekorasyonunun en önemli parçasını oluşturan argümanlar doğal olarak en fazla alan kaplayan mobilyalardır.

Dolayısı ile oda içerisinde her yerde görünebilir olan bu mobilyaların estetik açısından şık, kullanım açısından ise fonksiyonel olmasında fayda vardır. Bu bağlamda binbirdekor.com olarak doğru genç odası mobilyalarınızı seçmenize yardımcı olmak amacı ile sayfalarımızda markalarımızın genç odası ürün gamlarını incelemeye devam ediyoruz.

 

istikbal genç odası kayra_2

Bu sayfamızda şu sıralar yenilenen imajı kabullendirmek le meşgul olan ülkemizin en büyük ev mobilyası üreticilerinden İstikbal’in en yeni genç odası takımı Kayra ‘ya göz atıp, görselleri fiyat ve taksit seçenekleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceleyeceğiz…

istikbal genç odası kayra_3

Kayra Genç Odası Takımı, 3 ve 2 kapılı gardırop, çalışma masası, 90’lık, 100’lük ve 120’lik karyola ve başlık, şifoniyer ve komodinden oluşuyor.

istikbal genç odası kayra_4

Kayra Genç Odası Takımı, modern tasarımı, kullanılan krem ve wenge renklerin uyumu ile oldukça şık bir genç odası olarak dikkat çekiyor…

istikbal genç odası kayra_5

 

istikbal genç odası kayra_6

KAYRA Genç Odası Fiyat ve Taksit Listesi

 

istikbal genç odası fiyatları kayra

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir