İpek Mobilya Yatak Odası Takımları Fiyatları 2021

İpek Mobilya Yatak Odası Takımları Fiyatı

ipek mobilya yemek odası ipek mobilya kayseri ipek mobilya köşe takımları ipek mobilya genç odası – Bu sayfamızda yatak odası mobilyalarını yenilemek ve yerlerine görsel anlamda olağanüstü tasarımlara sahip modern yatak odası takımları almak isteyen binbirdekor.com takipçileri için İpek Mobilyanın olağanüstü tasarımlara sahip yatak odalarını görselleri ve ipek mobilya fiyat listesi ile birlikte inceliyor, İpek Mobilya kampanyalı yatak odası takımları ve fiyatlarını bilgilerinize sunuyoruz…

2021 Yatak Odası Modelleri ile İpek

İpek Mobilya yeni sezon yatak odası takımları gerçekten görülmeye değer mobilyalardan meydana geliyor. Dolayısı ile eğer şu sıralar aklınızdan bir yatak odası takımı almak geçiyor ise Bu makalemizi dikkatle okumanızı öneririz. Hele aralarında bir kaç takım var ki burada anlatmaya zaman yetmez, kelimeler kifayetsiz kalır.

Bazalı Yatak Odası Takımları ve Fiyatlarına GÖZ ATIN !..

İpek Mobilya Alesta Yatak Odası Takımı

Örneğin hemen alt tarafta resmin gördüğünüz İpek Mobilya Alesta yatak odası takımında markanın harikalar yarattığını görüyoruz. Farklı yatak başlığı, lüksün sonuna kadar vurgulandığı karyola başı ve şifoniyer, komodin, tuvalet aynası, gardırop ünitelerinin kapaklarında yer alan oyma işçiliği ise takıma Fransız saraylarından çıkmış gibi bir görünüm veriyor.

Merakla beklenen fiyat bilgilerine gelecek olursak, 4 kapaklı, 5 kapaklı, 6 kapaklı ve sürgülü gardırop alternatifleri ile satışa sunulan takımın başlangıç modeli olan 4 kapaklı gardırop seçeneği üzerinde 5,872.80 TL fiyat etiketi taşıyor. Takımın 5 kapaklı gardıroplu modeli 6,264.00 TL, 6 kapaklı gardırop seçeneği ise 6,759.60 TL. Eğer yatak odası takımınızda sürgülü gardırop isterseniz ödeyeceğiniz paa ise 6,795.60 TL.

Modern Yatak Takımı Mona

Yine insanın nutkunun tutulmasına sebep olan yeni ürünlerden İpek Mobilya Mona yatak odası takımı, modern hatları ve son yılların ezberlenen yatak odası rengi olan beyaz yerine modern tasarımına daha uygun olan koyu ton renk seçimi ile göz dolduruyor.

Mona yatak odası takımında sadece sürgü kapaklı gardırop seçeneği sunulmuş. Şifoniyer, şifoniyer aynası, karyola ve karyola başlığı, sürgülü gardırop ve 2 adette komodinden meydana gelen takım 7,779.60 TL fiyat etiketi ile sizleri İpek mobilya bayilerinde bekliyor.

Modern Avangart Yatak Odası Takımı Estella

İpek Mobilya Estella yatak odası takımı şifoniyer ve komodin gibi ünitelerinde ki ayna kapak uygulamaları ile dikkat çekiyor. Ayrıca bu ünitelerin üst tablalarında en son mobilya trendleri arasında yer alan mermer desen uygulamasına rastlıyoruz.

Takım markanın üst segmentte ki yatak odaları arasında yer alırken, sadece 6 kapılı gardırop alternatifi ile vitrine çıkıyor. Karyola ve karyola başlığı, şifoniyer ve şifoniyer aynası, 6 kapılı gardırop ve 2 adette komodinden oluşan takım üzerinde 8,642.40 TL fiyat etiketi taşıyor.

Beyaz ve Modern Bir Yatak odası Takımı Frame

İpek Mobilya Frame yatak odası takımı modern tasarımına uygun olarak, ünite kapaklarında öne çıkan ve takımın adını bu uygulamadan aldığı her halinden belli olan çerçeve motif esprileri ile göze çarpıyor. Yerden yüksek ayaklarda takımın modern tasarımına son derece uygun görünüyor.

Sürgülü dolap ve 6 kapılı dolap seçeneği bulunan takımın sürgü kapaklı dolap alternatifini seçerseniz cebinizden çıkacak olan para 6,298.80 TL. 6 Kapılı gardıroplu Frame yatak odası takımının fiyatı ise 6,297.60 TL olarak belirlenmiş…

Yatak Odası Modelleri İstikbal 2021

Lüks Yatak Odası Takımları 2021

Markanın nefes kesen yatak odası takımlarından biri olan İpek Mobilya Milena yatak odası takımı beyazın olanca saflığı ve bu saflıkla gelen zarafeti birebir yansıtan başarılı bir takım. Dolap ve diğer ünite kapaklarında ki klasik tarzda ki kabartma uygulamaları ve dekoratif kulp detayları ise bu zarafete artı değerler katıyor.

6 Kapılı ve sürgü kapaklı gardırop seçeneği bulunan Milena yatak odası takımının sürgülü gardırop alternatifini almak isterseniz 7,293.60 TL, takımın 6 kapılı gardıroplu modelini tercih ederseniz ise 6,998.40 TL ödemeniz gerekiyor.

İpek Mobilya Navara Yatak Odası Takımı

Kim demiş doğal ahşap renkleri yatak odasında sıkıcı durur diye ? Eğer modern bir tasarım ile harmanlanır ise resmini gördüğünüz İpek Mobilya Navara yatak odası takımı gibi şahane durur. Ne dersiniz Haksız mıyız ? Ahşabın doğallığı, samimiyeti modern çizgiler ve uygun renk tonlamaları ile bir araya gelince hakikaten estetik ve natürel görünümlü şeyler çıkmıyor mu ortaya ?..

Navara yatak odası sadece sürgülü gardırop seçeneği ile vitrine çıkarılmış. Sürgülü gardırop, karyola ve karyola başlığı, şifoniyer ve şifoniyer aynası, 6 kapılı gardırop ve 2 adette komodinden oluşan takımın satış fiyatı ise 7,317.60 TL olarak belirlenmiş…

Efendim önemle hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına ve kampanyalarına göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hemde güncel fiyatları hakkında bilgi edinmek için İpek Mobilya Yatak Odası Takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir