İpek Mobilya Navara Koltuk Takımı İndirimli 2021

İpek Mobilya Navara

Daha önce ki sayfalarımızda ipek mobilya köşe takımları ve ipek mobilya yatak odası modellerini incelemiş ve ipek mobilya fiyat listesi dahilinde bu ürünlerin fiyatlarını ve görsellerini sizlerle paylaşmıştık hatırlarsanız. Bunun yanında yine daha önce incelediğimiz İpek Mobilya koltuk takımlarına gerek siz değerli okurlarımız gerekse bizler adeta bayılmıştık. Mesela İpek mobilya Brest koltuk takımı ile İpek Mobilya Kappa koltuk takımı bizleri kendine hayran bırakmıştı. Hele İpek mobilya lima koltuk takımı tek kelime ile muhteşemdi. Bu sayfamızda ise yine İpek Mobilya koltuk takımları arasında yer alan ve yine çok beğeneceğinizi düşündüğümüz bir koltuk takımı ile huzurlarınızdayız arkadaşlar.

İpek Navara Koltuk Takımı

Bu sayfamızda ise ipek mobilya yatak odası takımları fiyatı araştırmalarımız içerisinde yine daha önce incelediğimiz Navara serisinin bu defa koltuk takımını inceliyor ve markanın bu yeni koltuk hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Eğer aklınızdan yeni bir koltuk takımı almak geçiyorsa bu ürüne de mutlaka göz atmanız öneririz.

2021 Koltuk Takımları ile İpek Mobilya

İpek Mobilya Kayseri ‘de faaliyet gösteren Türkiye’nin lider mobilya üreticilerindendir İpek, gerek sağlam, gerekse şık mobilyaları ile yıllar içerisinde tırnakları ile kaza kaza gelmiştir bu noktaya. binbirdekor.com sayfalarının da en baş tacı markalarındandır. Hal böyle olunca da mecburen sıkı bir takip altındadır tarafımızdan…

Retro Tarzı Koltuk Takımı

Yaklaşık 2 ay önce girdiğimiz 2021 kış sezonunda yeni ürünleri ile göz kamaştıran İpek, sıkça konuk olurken sayfalarımıza, bu makalemizde de yeni koltuk takımı koleksiyonlarından biri olan Navara ile ekleniyor repertuvarımıza.

İpek Mobilya Navara Koltuk Takımı Fiyat

Efendim gelelim ürünün fiyatlarına… İpek Mobilya, üçlü koltuk, ikili koltuk ve iki berjerden meydana gelen Navara koltuk takımının fiyatını 8,187.20 TL olarak belirlemiş. Fakat bu rakam İpek Mobilya kampanyaları dahilinde 6,140.40 Liraya kadar düşüyor.

Eğer üçlü koltuk, ikili koltuk ve iki berjerli bu standart kombinasyonu beğenmezseniz dilediğiniz kombinasyonu kendiniz yaratabilirsiniz. Bu durumda aşağıda verdiğimiz fiyatlar geçerli olacaktır…

İpek Mobilya Navara Koltuk Takımı Fiyat Listesi ;

Navara Yataklı Üçlü Koltuk İndirimli Fiyat 2.359,20 TL (Liste fiyatı 3.145,60 TL)
Navara İkili Koltuk İndirimli Fiyat 1.957,20 TL (Liste fiyatı 2.609,60 TL)
Navara Berjer Tekli Koltuk İndirimli Fiyat 912,00 TL (Liste fiyatı 1.216,00 TL)

Tabi ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde İpek Mobilya Kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden, hem Navara koltuk takımının daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına İpek Mobilya Koltuk Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir