İpek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları 2020 İnceleme

Koltuk Takımı Modelleri 2020 Kampanyaları

Hem kaliteli, hem şık, hem de en ucuz koltuk takımları arayışlarımız devam ederken mobilya markalarının 2020 yılı koltuk takımı modellerini, koltuk takımı kampanya ve indirimlerini incelemeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Bellona koltuk takımı ve İstikbal koltuk takımı modelleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Daha öncesinde ise Doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları editörlerimiz tarafından sizler için incelenmişti. Bu sayfamızda ise geçen yıla İpek mobilya Navara Koltuk Takımı ve İpek Mobilya Kappa Koltuk Takımı gibi modellerle damgasını vuran, İpek Mobilya Lima Koltuk Takımı ve İpek mobilya Brest Koltuk Takımı modelleri ile göz kamaştıran İpek Mobilya’nın 2020 koltuk takımı koleksiyonunu her zaman olduğu gibi görselleri, özellikleri ve fiyatları ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz.

İpek Koltuk Takımları 2020 Yılında da Çok Şık

İpek Mobilya 2020 yılında hemen tüm ürün gruplarında güncelleme yaparken, koltuk takımı ürün gamına da yepyeni koleksiyonlar ekledi. Her biri diğerinden daha şık, Lazio, Comfy,Camila, Aspendos, Lizbon ve Seul serilerinden meydana gelen bu koltuk takımları bakalım markanın geçtiğimiz yıl yakaladığı başarıyı yakalayabilecek mi ? Tabi ki hemen alt tarafta incelediğimiz bu ürünlere göz attıktan sonra buna sizler karar vereceksiniz.

İpek Lazio Koltuk Takımı

Klasik hatların modern dokunuşlarla yeniden yorumlandığı Lazio koltuk takımı, kol kenarlarında ki özel dikiş detayları, özel ayak tasarımı ve mekanda şık ve sıcak bir etki yaratan kumaşıyla dikkat çekerken, şık görünümünün yanında geniş ve konforlu bir oturum sunuyor. Üstelik bu takım şu an İpek Mobilya Koltuk Takımı Kampanyaları dahilinde. Takımın bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve 2 adette berjerden oluşan seçeneği İpek Mobilya Fiyat listesi üzerinde 14.387,80 TL iken indirimli olarak 9.289,20 TL fiyatla satışa sunuluyor.

İpek Mobilya Comfy Koltuk Takımı

Yine modern ve klasik çizgilerin bir arada kullanıldığı Comfy koltuk takımında deri-kumaş kombinasyonunun kapitone işçiliği ile şahane bir uyum sağladığını görüyoruz. Zengin kumaş ve kırlentleri ile salonlarınız için farklı ve şık bir oturma grubu olan bu takımda şu sıralar indirimli olarak İpek Mobilya vitrinlerinde yer alıyor. Takımın üçlü koltuk, ikili koltuk ve adette iki adet berjer seçeneği 14.387,80 TL iken indirimli olarak 8.888,40 TL fiyat etiketi ile sizleri İpek Mobilya satış noktalarında bekliyor.

İpek Mobilya Camila Koltuk Takımı

Chester tarzının en güzel örneklerinden biri olan Camila koltuk takımı geleneksel tasarımı ile göz doldururken, özellikle baş döndüren renk seçenekleri bu takımı koltuk takımı almadan önce mutlaka görülmesi gereken bir ürün haline getiriyor. Üstelik şık olduğu kadar son derece kullanışlı bir takım olan Camila serisinin üçlü koltuklarında yatak olma özelliği de var. Eğer Chester tarzı hayranlarından biri iseniz ve bu takım hoşunuza gitti ise elinizi çabuk tutmanızı öneririz, zira Camila koltuk takımı şu sıralar 13.952,70 TL yerine 8.619,60 TL fiyatla satışa sunuluyor.

İpek Mobilya Aspendos Koltuk Takımı

Modern ve ergonomik bir tasarıma sahip olan Aspendos koltuk takımı Avangart tarzda özel tasarım ayakları ve estetik çizgileri ile dikkat çekerken, takımda konforun ön plana tutulduğunu görüyoruz. Takımın fiyatı ise bir çok benzerine göre oldukça uygun. Normalde 14.016,70 TL gibi bir fiyata sahip olan Aspendos serisi koltuk takımı indirimli olarak 8.659,20 TL fiyat etiketi ile satılıyor.

İpek Mobilya Lizbon Koltuk Takımı

Geleneksel Chester tarzının modern çizgilerle yeniden tasarlandığı Lizbon koltuk takımı ise göz kamaştıran özel kapitone detayları takımın kol yanlarına kadar uzanan özel ahşap ayak uygulaması ile sadece içerisinde bulunduğumuz yıla değil önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak gibi görünüyor. Üstelik bu şahane koltuk takımında büyük bir indirim var. Takımın 2 adet üçlü koltuk, iki adette berjerden oluşan modeli fiyat listesinde 21.040,60 TL olarak görünen Lizbon koltuk takımı indirimli olarak 12.998,40 TL fiyatla İpek Mobilya vitrinlerinde yer alıyor.

İpek Mobilya Koltuk Takımı Kampanyalarını Kaçırmayın !..

Yukarıda sizler için İpek Mobilya’nın vitrinlerine yeni çıkardığı koltuk takımlarına göz attık. Fakat hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz kampanya fiyatları belirli bir süre için geçerli. Dolayısı ile zaman içerisinde bu fiyatlarda değişiklik olabilir. Bu nedenle hem ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi almak, hem de bu koltuk takımlarının detaylı görsellerine göz atmak için İpek Mobilya Koltuk Takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir