İpek Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2021 İnceleme

Genç ve Çocuk Odası Modelleri 2021

Genç ve çocuk odalarının mobilya ve dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyen, yeni ve modern genç odası takımları aramakta olan okurlarımız için araştırmalar yapmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde sadece çocuk, genç ve bebek odası mobilyaları üzerine yoğunlaşan firmalarımızdan çilek genç odası takımları ve kaplumbağa genç odası takımları sayfalarımızda detaylı olarak incelenmişti. Ayrıca sizler için en ucuz genç odası fiyatları ve modelleri bulmak adına, genç odası istikbal modelleri gibi, yataş genç odası gibi mondi genç odası gibi kelebek genç odası takımları gibi etiketler altında da da genel mobilya üretimi yapan markalarımızın ürünlerini de masaya yatırmıştık daha önceki sayfalarımızda.

İpek Mobilya Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2021

Bu sayfamızda ise yine daha önce, ipek mobilya dream genç odası gibi farklı genç odası takımlarına göz attığımız İpek Mobilya’nın 2021 genç odası takımlarını incelemeye alıyor, başta ipek mobilya okyanus genç odası olmak üzere, Loft, Legend, Smarty ve Alesta genç odalarının görselleri ve fiyatları hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışıyoruz.

İpek Mobilya Yeni Model Genç Odası Takımları

Sessiz sedasız girdiği 2021 yılına estetik ve kaliteli yeni sezon ürünleri ile damgasını vuran İpek Mobilya yeni ürünleri ile adeta göz kamaştırıyor. Son derece modern ve kullanışlı tasarımlara imza atan marka tasarımcıların maharetleri özellikle ipek mobilya düğün paketleri ve diğer ebeveyn ürünlerinde ön plana çıkarken, genç odalarının da bu ürünlerden farklı olmadığını, bu ürünlerinden bir o kadar şahane olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle hemen alt tarafta inceleyeceğimiz Okyanus genç odası mutlaka görülmesi gereken ürünler arasında yer alıyor.

İpek Mobilya Okyanus Genç Odası Takımı

Donanma Mavisi – Beyaz ve Ceviz gibi harika bir renk konfigürasyonu ile vitrine çıkan Okyanus serisi, konik ayak ve farklı metal kulp detayları ile dikkat çekerken takımın çekirdek oda fiyatı şu sıralar İpek Mobilya Kampanya ve İndirimleri dahilinde 5,760.00 TL yerine 4,320.00 TL fiyat etiketi ile satılıyor.

İpek Mobilya Legend Genç Odası Takımı

Yine beyaz ve doğal ahşap renklerinin tatlı bir mavi ton ile harmanlandığı Legend genç odası da tıpkı Okyanus serisi gibi daha doğrusu adı gibi efsane olacak nitelikte. Takımın çekirdek oda fiyatı ise yine kampanya dahilinde 4,574.40 Liradan, 3,430.80 Liraya çekilmiş durumda.

İpek Mobilya Loft Genç Odası Takımı

Özellikle genç kızlar için ideal bir seçim olacağını düşündüğümüz Loft genç odası ise farklı tasarıma sahip konik ayak yapısı ile göz doldururken, takımda hafif country esintilere rastlıyoruz. Üzerinde 5,638.40 TL fiyat etiketi taşıyan takımın şu sıralar indirimli satış fiyatı ise 4,228.80 TL olarak görünüyor.

İpek Mobilya Smarty Genç Odası Takımı

Yine genç kızlar için tasarlanmış şık bir oda olan Smarty serisinde de tıpkı Loft serisinde olduğu gibi konik ayaklar ön olanda gibi bu yeni trende bir çok mobilyada rastlıyoruz. Ancak bu takımda ki kalp şeklinde deki dağınık kulp detayları ise tek kelime ile harika. Takımın normal satış fiyatı 4,692.80 TL ancak indirimden sonra bu takımı 3,519.60 TL gibi oldukça uygun bir rakama satın alabiliyorsunuz.

İpek Mobilya Alesta Genç Odası Takımı

Alaturka detay ve süslemelerin ağırlıkta olduğu Alesta serisinde ise Konik ayaklar yerine bilindik lükens ayaklar kullanılmış. Fakat püsküllü kulp detayları takıma inanılmaz avangart bir hava vermiş. Her ne kadar takımın çekirdek oda fiyatı 5,329.60 TL olsa da yine indirimler sayesinde bu takımı da 3,997.20 TL fiyatla satın alabilirsiniz…

Burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde markanın fiyat politikalarına göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hemde güncel fiyatları hakkında bilgi edinmek için İpek Genç Odası Takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir