İndirimli Yatak Odası Modelleri Fiyatları 2021 Kilim Mobilya Atlantik

2021 Yatak Odası Takımları Fiyatları

Dünya evine girmeye hazırlanan veya yatak odası takımlarını yenilemek isteyen okurlarımız için yatak odası takımı araştırmalarımız devam ediyor arkadaşlar. Bu bağlamda kısa bir zaman önce ülkemizin en bilindik iki mobilya markasının ürünlerine, istikbal yatak odası ve bellona yatak odası başlıkları ile göz atmıştık. Ayrıca bazalı yatak odası takımları isteyen okurlarımız için farklı markaların çeşitli ürünlerini de detaylı olarak, yine fiyatları ve görselleri ile birlikte incelemiştik. (Linklere tıklayarak bu ürünleri de inceleyebilirsiniz.) Bu sayfamızda ise bir başka mobilya üreticimiz olan Kilim Mobilya’nın yeni yatak odası takımlarından birini mercek altına alıyoruz.

Kilim Mobilya 2021 Yatak Odası Takımları

Daha önce kilim mobilya oturma grupları ve kilim mobilya koltuk takımları ile kilim mobilya salon takımı ve fiyatlarını masaya yatırmış, kilim mobilya kanepe modellerinden örnekler sunmuştuk hatırlarsanız. Ayrıca markanın yeni yatak odası koleksiyonundan kilim buca yatak odası ve kilim kemer yatak odası ile kilim kapadokya yatak odası da sayfalarımıza konuk olmuştu.  Bu gün ise markanın yatak odası ürün gamına henüz eklediği, adeta dumanı üzerinde tüten bir yatak odası modelini fiyat ve görselleri ile birlikte bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz…

Kilim Mobilya Atlantik Yatak Odası Takımı

Kilim Mobilya 2021 koleksiyonlarını yeni yıla bir kaç ay kala vitrinlerine çıkarmaya başladı. O yeni ürünlerden biri de Atlantik yatak odası takımı oldu. Renk konfigürasyonunda, Atlantik Çam rengi ile doğal mermer rengi olan lotus tonlarının harmanlandığı Kilim Atlantik yatak odası takımı bu inanılmaz renk ahengi ile içinizi ısıtıyor. Ayrıca karyola başlığındaki şık kapitoneler ve ünitelerin konik normlu zarif ayak tasarımı önemli detaylar olarak dikkat çekiyor.

Kilim Mobilya Atlantik Yatak Odası Fiyatı

Gelelim hepinizin merakla beklediği ürün fiyat bilgilerine… Efendim gördüğümüz kadarı ile ürünün sadece sürgü kapaklı gardırop seçeneği bulunuyor. Bu duruma bağlı olarak, sürgü kapaklı gardırop, şifoniyer ve ayna, 2 adet komodin, karyola ve başlıktan meydana gelen takımın liste fiyatı 11.750,00 TL olarak görünüyor.

Kilim Mobilya Yatak Odası Kampanyaları ve İndirimleri 2021

Tabi bu rakam Kilim Mobilya kampanyaları dahilinde son derece makul bir rakam olan 7.637,00 Liraya kadar düşüyor. Taksitle yatak odası takımı sahibi olmak isteyen okurlarımıza güzel bir haberimiz daha var. Kilim Mobilya bu yatak odası takımını peşin fiyatına 6 taksitle de satışa sunuyor. Bunun için 6 ay boyunca sadece 1.272,83 TL gibi bir para ödüyorsunuz.

Kredi Kartına 12 Taksit Yatak Odası Takımı

Tabii Kilim’in fiyat konusunda sunduğu fırsatlar bu kadarla sınırlı değil, zira çeşitli kredi kartlarına, vade farksız 12 taksit veya ufak vade farkları ile 18 taksit gibi seçenekleri de müşterilerine sunuyor. Bu kadar imkan sunulmuşken bu fırsatları kaçırmak istemiyor ve bu kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız,  üstelik bu yatak odası takımının daha detaylı görsellerine ve göz atmak ve güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Kilim Mobilya yatak odası takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir