İlham Veren Balkon Tasarımları

Farklı balkon tasarımları görselleri balkon dekorasyon fikirleri tavsiyeleri en güzel balkon modelleri örnekleri modern balkon modelleri 2014…

Postmodern zamanların sıkıştırdığı stüdyo adı verilen ve Türk halkının pekte alışık olmadığı miniminnacık evler sayesinde, dış dünyaya açılan en önemli penceremiz, balkon manzaralarını unutalı çoook zaman oldu. Hatta beton ve çatı manzaraları sayesinde balkonun ne demek olduğunu bile unuttuk neredeyse :)

Oysa ki geçmiş yıllarda öylemiydi, balkonlar evlerin en önemli bölümleriydi. Hele şöyle güzel bir manzaraya bakan, manzarayı bırakın, insanların yürüdüğü caddelere açılan balkonlar vazgeçilmez alanlardı. Akşamları işten yorgun argın dönünce, çay eşliğinde balkon sefaları yapılarak yorgunluklar atılmaya çalışılırdı. Hatta balkon bahçeciliği yaparlardı annelerimiz, misler gibi kokan çiçekler yetiştirirlerdi balkonlarımızda… Şimdilerde ise balkon sefası ne demek bir çoğumuz hatırlamıyor bile :)

Ben unuttuğumuz balkon muhabbetlerini insanlara tekrar hatırlatmak gibi bir misyon edindim kendime, dolayısı ile bu sayfamızı birbirinden güzel balkon tasarımlarına ayırdım. Foto galerimizde görsellerini bulabileceğiniz bu balkon tasarımları belki de sizleri balkonda bir bardak demli çay içmeye heveslendirebilir, ne dersiniz ?..

EN GÜZEL BALKON MODELLERİ GÖRSELLERİ

       

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
pleksi küpeşte satışı pleksi malzeme ayak satış ve fiyatı ...
Pleksi Trabzan ve Küpeşte Modelleri

Balkon korkuluk modelleri plastik trabzan çeşitleri merdiven trabzan modelleri pleksi küpeşte pleksi trabzan balkon dekorasyon örnekleri merdiven dekorasyon fikirleri... Yaz...

Kapat