İlginç Tekli Koltuk Tasarımları ile Kenneth Cobonpue

Binbirdekor İlginç Mobilya Tasarımları

Dekorasyon ve mobilya siteniz binbirdekor.com sayfalarında yeni tasarım mobilyalar ve ürünleri incelerken, mobilyaların her türüne göz atmaya çalıştık. Örneğin, italyan koltuk modelleri yada italyan mobilya tasarımları da sayfalarımıza konuk oldu.

Hatta retro mobilya tasarım ve örnekleri, country veya vintage gibi tarzlarda alt başlıklarla sayfalarımızda incelendi. Kimi zaman koltuk takımı tavsiye ve önerilerinin yanında farklı model koltuk kombinleri ve bu kombinlerin örnek görsellerini de sizlerle buluşturmaya çalıştık.

Çok Sıradışı Mobilyalar

Kimi Zaman yataşta koltuk takımları yada evgör koltuk takımı modelleri gibi başlıklar altında bilindik markaların ürünlerini fiyatları ve özellikleri ile birlikte incelerken, kimi zamanda mobilya tasarımcıları yada özel tasarım mobilya yapan yerler sayfalarımıza sıradışı tasarımları ile konuk oldu.

Mobilya Tasarımları Çizimleri

Tabi geçmişte bu tür sıradışı tasarımları bulmak pek bir zordu. Çünkü belki de hayal gücü sınırlıydı. Belki de mobilya yapanlar yeterince eğitimli değildi. Yeni yeni bir şeyler üretmiyorlardı.

Ancak şimdilerde özellikle de işin mobilya tasarım bölümü gibi okulunu okumuş insanlar harikalar yaratıyor. Doğal olarak bizlerde artık sıradışı mobilya tasarımları bulmakta zorlanmıyoruz.

Özel Mobilya Tasarımları Yeni Moda

Ülkemizde tasarımcılık henüz emekleme aşamasında. Ancak inanıyoruz ki yakın bir gelecekte bu konuda dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alacağız. Buna inanıyoruz çünkü özellikle bir kaç Türk tasarım stüdyosu dünya çapında adını duyurmaya başladı bile…

 

Şimdilik bir kaç Türk tasarım stüdyosu dışında genel olarak dünyanın tasarım konusunda önde gelen ülkelerinde ki çok sayıda tasarım stüdyosu ve tıpkı bu sayfamızda ki Kenneth Cobonpue gibi şahısları ürünlerini sizlerle paylaşabiliyoruz.

Kenneth Cobonpue’dan Doğal ve Harika Tasarımlar

Doğadaki ürünleri eserlerinde kullanmayı çok seven Filipinli genç tasarımcı Kenneth Cobonpue, eğlenceli, hem de çok zarif bir görünüme sahip sıradışı koltuklar tasarlamış. Üstelik tasarımcının ürünlerinin tamamı bu günlerde pek moda olan organik ürünlerden…

Tamamen Organik Mobilyalar

Kenneth Cobonpue tamamıyla doğaya odaklanarak, doğal elyaf malzemeler, rattan, buri, bambu ve kendirgillerden bir bitki olan abaca (sapındaki liflerden halat, çuval vb. kaba örgüler yapılan bir bitki) gibi natürel ürünleri harmanlayarak tasarladığı özgün eserlerini sizlerle buluşturmakta ise binbirdekor.com’a kalmış… Ellerine sağlık Kenneth Cobonpue çokta güzel olmuş…

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir