İlginç Orta Sehpa Modelleri Kolye Sehpalar

İlginç Sehpa Tasarımları

Sayfalarımızda ev dekorasyon ve mobilya sisteminin olmazsa olmazları arasında yer alan sehpa ve orta sehpa modelleri gibi konulara sıklıkla yer veriyoruz. Bu konuda son olarak Koçtaş Orta Sehpa modellerini sizlerle paylaşmıştık. Bunun yanında Özel tasarım Zigon Sehpa modelleri ve Şömineli Orta Sehpa modelleri de binbirdekor.com sayfalarında beğeni ve bilgilerinize sunuldu. Ayrıca Masif Orta Sehpa ve Kare Orta Sehpa gibi bir çok farklı örneği de sizlerle paylaştık. Verdiğimiz linklere tıklayarak bu sehpa modellerine de göz atabilirsiniz. Yine bu sayfamızda da çok değişik sehpa tasarımları ile huzurlarınızdayız. Emin olun birazdan göreceğiniz sehpalara daha önce hiç bir yer de rastlamadınız…

Özel Tasarım Sehpa Modelleri

Farklı dekorasyon tarzlarından hoşlanıp, farklı mobilyalar arayan binbirdekor.com okurlarına ilham kaynağı olacak bir sehpa tasarımı ile karşınızdayız. Gerçi buna öylece sehpa demek yerine sanat eseri demek aslında daha doğru olur.

İlginç Orta Sehpa Tasarımları

İsviçre doğumlu ancak Paris merkezli bir tasarımcı olan Mattia Bonetti özellikle sehpa tasarımları konusunda sınırları zorlayan tasarımlara imza atıyor. O tasarımlardan biri de paragraf aralarında görsellerini beğenilerinize sunduğumuz kolye şeklinde tasarlanmış, son derece özel tasarım sehpalar efendim.

Kolye Orta Sehpa

Hoş iç mekanlar yaratmak amacı ile bu kolye sehpaları özel olarak tasarlayan Mattia Bonetti, inci kolyelerden ilham alırken, cazibe ve özgünlük kattığı eserlerini büyük bir mobilya koleksiyonunun ilk parçaları olarak tanımlıyor.

Sehpa mı Sanat Eseri mi ?

Bu gün bu tasarımcı yada aslında sanatçı demek daha doğru olur, zira Mattia Bonetti’nin çalışmaları, dünyaca ünlü, Paris’teki Centre Pompidou, New York’taki Cooper-Hewitt Ulusal Tasarım Müzesi, Paris’teki Musée des Arts Décoratifs ve Londra’daki Victoria & Albert Müzesi dahil olmak üzere çok sayıda halka açık koleksiyonda yer alıyor.

Çok Değişik Modern Sehpa Tasarımları

Hakikaten sanatçının kolye sehpalarının daha farklı bir çok sehpa modelinin habercisi olduğunu görüyoruz. Zira Mattia Bonetti son bir kaç yıl içinde öyle değişik sehpa tasarımlarına imza atmış ki mutlaka görmeniz gerek. Bunun için sadece sanatçının ismi üzerinde verdiğimiz linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Minimalist Modern Sehpa Tasarımları

Özellikle minimalist dekorasyon tarzları için oldukça uyumlu olan bu sehpaları yaşam alanınızda düşünebiliyor musunuz ? Misafirleriniz üzerinde bir ”Waaav” etkisi yaratmak için sizce de yeterli bir mobilya değil mi ?..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir