İlginç Masa Saati Modelleri Sinema Klaketi

Dekoratif Masa Saatleri

Zamanın bildiricisi, insan hayatının olmazsa olmazlarından biri olan saatlere duvar saati anlamında çok göz attık. Bu bağlamda, Lüks duvar saatleri yada Dekoratif Duvar saatleri sayfalarımızda kendine yer buldu. Ayrıca Tasarım Duvar saatleri ve Ferforje Duvar saatleri de binbirdekor.com’da farklı modelleri ile bilgi ve beğenilerinize sunuldu. Ha bu arada bir de Tablo duvar saatleri var tabi ki. Bu sayfamızda ise duvar saati yerine tasarım açısından çok farklı bir masa saati modeline göz atacağız arkadaşlar.  Verdiğimiz linkler üzerinden bahsi geçen bu ürünlere de göz atabilirsiniz. Ancak şimdi konumuz ilginç dijital masa saatlerinden biri… Eğer yatak başınız yada masanız içöin alarmlı dijital bir saat arıyorsanız yada sinema tutkunu bir arkadaşınıza bir hediye almak gibi bir düşünceniz varsa doğru yerdesiniz.

Dijital Masa Saati Modelleri

Zaman biz insanlar için çok çok önemli. Dolayısı ile de saatlerde çok önemli. bizlere zamanı doğru bildirmesinin yanında dekoratif bir misyonları da var. Gerçi kendilerine yüklenen bu bir kaç misyon cep telefonları sayesinde biraz hafifledi ancak yine de saatsiz bir mekan ancak şarkılarda yada masallarda olabilir değil mi 🙂

Kurmalı Masa Saatlerinden Dijital Masa Saatlerine

Kısacası duvar veya evde kullandığımız diğer saatler hem ev dekorasyonun önemli bir ögesi, hem de zaman kontrolü açısından olmazsa olmazlarımızdandır. Her ne kadar yukarıda da belirttiğimiz gibi akıllı cep telefonu hükümdarlığına yenilmiş olsalar da en azından yeni tasarımlar ile güncellenerek hayatımızda dekoratif olarak da bir parça yer tutmayı başarıyorlar.

Antika Masa Saatleri Halen Kullanılıyor

Mesela bir zamanların horozlu tik tak masa yada yatak başı saatler vardı. Kurardınız saati geldiğinde iğrenç bir zil sesi ile adeta beyninizi yontarcasına uyandırırdı sizi. Ama çok güzel şeylerdi. Belirli yaşta olan bir çok okurumuz o horozun her bir dakika da yerden yem yiyişini hatırlıyordur muhtemelen.

Alarmlı Masa Saati Tavsiye

Ancak artık yine sevimli olan yada inatla cep telefonları tarafından sarsılan tahtını güçlendirmek adına tasarlanan farklı masa saatleri mevcut. İşte o bahsettiğimiz saatlerden biri de paragraf aralarında gördüğünüz sinema klaketi saat tasarımı.

Sinema Klaketi Masa Saati Oldu

Klaket nedir diye soracak olursanız belki adını bilmiyorsunuz ama film yada dizilerde yönetmenlerin kullandığı hani şu, kestik yada motor diye bağırdıkları arasında asistanlarının bölüm yada filmin adının yazılı olduğu şak diye kapattıkları bir aparat var ya klaket işte o arkadaşlar.

 

İşte haylaz tasarımcılar bu defa obje olarak bu klaketleri kullanmışlar ve bu dijital masa saatini tasarlamışlar. Ne dersiniz sizce de harika değil mi ?..  En azından sinema hayranı bir dostunuz, sevdiğiniz bir insanı, her sabah film gibi bir güne uyandırmak için hediye edebileceğiniz bu armağan tek kelime ile mükemmel bir seçenek olacaktır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir