Ikea TV Ünitesi 2021 Modelleri ve Fiyatları İnceleme

Ikea 2021 TV Üniteleri

ikea tv ünitesi modelleri 2019 yılında basit ve sade tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Fakat ikea tv ünitesi modelleri 2020 yılında yenilik veya herhangi değişiklik göstermedi. ikea tv ünitesi 2021 modelleri, Ikea liatorp tv ünitesi ve Ikea Hemnes TV ünitesi gibi bir önceki ve hatta bazı modellerde daha önce ki yıllara ait tasarımları ile vitrine çıktılar. Ancak her ne kadar mağaza ürün gamına henüz yeni ürünler eklemese de her ne kadar fiyatları biraz yüksek olsa da İskandinav tarzının hayranları ve tabi ki Ikea’nın kendi fanları ısrarla bu ürünleri satın almaya devam ediyorlar.

Ikea Yeni TV Ünitesi Modelleri

Ikea yukarıda da bahsettiğimiz gibi yeni yılda tv ünitesi ürün gamına pek bir şey eklemedi. Fakat biz yine de sizleri yanıltmamak adına bir bakalım yeni yılda bu devasa İskandinav mağazasının TV ünitesi reyonunda değişiklik var mı ? Evet bu sayfamızda bu sorunun cevabını arıyor ve Ikea severler için, Ikea 2021 tv ünitesi modellerini fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz. Ikea hayranı olmayabilirsiniz, fakat basit, şık ve kullanışlı tasarımlardan hoşlanıyorsanız bu ürünlere mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Özel Tasarım TV-Duvar Ünitesi Modelleri

İşlevsel TV Üniteleri

İskandinav tarzının dünya temsilcisi Ikea’yı gezip de bu tarza hasta olmayan var mı bilmiyorum aranızda. Varsa da onların “öyle ahım şahım bir şey yok” dediğini duyar gibi oluyorum. Eğer hakikaten içinizden böyle geçiriyorsanız olayı anlamadığınız anlamına gelir bu, zira İskandinav tarzında ilk önce kolay kullanım, yalınlık ve daha sonra, tutarsa ki genelde tutuyor görsellik ikinci planda geliyor.

TV ÜNİTESİ BELLONA MODELLERİ için TIKLAYINIZ !.. 

Modern TV Ünitesi Tasarımları

Adamlar konforsuz ama şaşalı koltuklarda oturmak, yataklarda uyumak yerine, rahat fakat basit eşyaları kullanmayı tercih ediyorlar. Aynı anda bir çok işi görebilen fonksiyonel eşyaları da muhteşem. Mesela bu alanda en ünlüsü İsveç Çakısıdır mesela.

TV ÜNİTESİ İSTİKBAL MODELLERİ BURADA !.. 

Ikea TV Ünitesi Görsellerini İnceleyin !..

Bu tür mobilyaları da mevcut. Mesela şimdi görsellerini sunacağımız Ikea 2021 duvar ünitesi modellerinin bazılarına kitaplıkta entegre edilmiş ve bana kalırsa süper olmuş 🙂 Yorumlarınızı foto galerimize göz attıktan sonra iletirseniz sevinirim arkadaşlar… Bu arada ürünlerin fiyat listesini de foto galerimizin hemen altında bulabilirsiniz…

IKEA YENİ SEZON TV ÜNİTESİ MODELLERİ GÖRSELLERİ

 

Dekorazon TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları BURADA !..

Ikea TV Ünitesi Fiyat Listesi

Ikea TV Ünitesi Hemnes 1.188,00 TL
Ikea TV Ünitesi Besta/Selsviken 2.866,00 TL
Ikea TV Ünitesi Besta/Lappviken 2.360,00 TL

Ikea TV Ünitesi Brimnes 2.165,00 TL
Ikea TV Ünitesi Lappland 914,00 TL
Ikea TV Ünitesi Besta/Vassviken 2.942,00 TL

Ikea TV Ünitesi Besta/Eket 1.889,00 TL
Ikea TV Ünitesi Besta/Grundsviken 2.894,00 TL
Ikea TV Ünitesi Besta/Lappviken/Sındvik 2.589,00 TL

Ikea TV Ünitesi Liatorp 4.434,00 TL
Ikea TV Ünitesi Platsa/Fonnes/Vard 3.200,00 TL

Elbette burada verdiğimiz fiyatlar belirli bir zaman aralığında geçerli. Zaman içerisinde bu fiyatlar Ikea fiyat politikalarına göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hemde güncel fiyatları hakkında bilgi edinmek için Ikea TV Üniteleri resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir