Ikea Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları 2021 İnceleme

Mutfak Modelleri ve Fiyatları Binbirdekor’da

Mutfak dolaplarını yenilemeyi düşünen okurlarımız için hem kaliteli, hem kullanışlı, hem de ucuz mutfak dolapları araştırması yapmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda ucuz mutfak dolabı denildiğinde akla ilk gelen yapı marketler olduğundan, daha önce Tekzen Hazır Mutfak ve Praktiker Hazır Mutfak Fiyatları gibi konularla çeşitli yapı market ürünlerimizi incelemiştik. Bunun yanında daha spesifik konulara girerek hazır mutfak konusunda bu güne değin son derece titiz ve teferruatlı araştırmalar yaptık ve örneğin köşe mutfak dolapları olarak da adlandırılan L mutfak dolapları hakkında sizleri elimizden geldiğince bilgilendirmeye çalıştık. Bu sayfamızda ise daha çok, Ikea Mutfak düzenleyici ve Ikea mutfak aksesuarları gibi basit ancak son derece işlevsel ürünleri ile öne çıkan İskandinav kökenli bu devasa yapı marketin Ikea mutfak tezgahı ile birlikte Ikea çekmeceli Mutfak dolabı modellerini detaylı olarak incelemeye alıyoruz.

Ikea Mutfak Dolabı 2021 Modelleri

Bir zamanlar mutfak dolabı yenilemek oldukça maliyetli ve külfetli bir işti, ancak ardı ardına açılan hem yerli hem de Avrupa destekli yapı marketler sayesinde artık sadece mutfakları değil tüm evi yenilemek bile eskisi kadar yüksek maliyetli ve yorucu değil. Bir pazar günü gezmeye gittiğiniz bir alış veriş merkezinde yer alan herhangi bir yapı markette beğendiğiniz ve kredi kartınız ile bilmem kaç taksitle satın aldığınız ürün en fazla 3 gün içerisinde evinize teslim edilmekle beraber eğer var ise kurulum ücretini de ödediğiniz takdirde yine en geç 15 gün içerisinde kurularak kullanıma hazır hale geliyor 🙂

Kullanışlı ve Şık Ikea Hazır Mutfak Dolapları

Eski zamanları düşünecek olursak, sizce de harika bir olay değil mi ?.. Hatırlayın o eski zamanları, bir marangozla anlaşacaksınız. Ardından marangoz mutfağınızın ölçüsünü alacak, isteğinize göre malzeme alacak sonra MDF yada suntalamları mutfağınıza göre kesecek, biçecek, hayalinizde ki mutfak dolabını bir araya getirecek ve haftalar sonra yeni mutfağınızı size teslim edecek. Üstelik bir de özel tasarım mutfak dolabı yaptırdığınız için neredeyse çuvalla para ödeyeceksiniz.

Özel Tasarım Mutfak Dolapları Çok Pahalı

Elbetteki burada vurgulamaya çalıştığımız saygıdeğer zanaatkar ustalarımızı yerden yere vurmak değil. Fakat bildiğiniz üzere malzemeler ve işçilik şu sıralar çok pahalı. Dolayısı ile bu marangoz zanaatkarlar bin bir emekle yaptıkları ürünlerin üzerine çok ufak işçilik ücretleri dahi koysalar bu yapı marketlerde satılan ürünlerin en asgari fiyatlarının bile altına inemiyorlar.

Hazır Mutfak Dolapları Daha Mı Ucuz ?

Örneğin geçtiğimiz günlerde editör arkadaşlarımızdan biri yeni aldığı fakat eski bir binada olan evinin tadilatına mutfaktan başlamaya karar verdi, zira mutfak dolapları içler acısıydı. Arkadaşımız evi satın alırken bütün parasını tapu dairesine ödediğinden bu konu da bizden hem maddi hem de manevi yardım talep etti. Tam da bu arada hazır mutfak imal eden firmalara ve yapı marketlere göz atmaya başlamıştık ki, Ikea ‘nın televizyonda dönüp duran mutfak reklamları nazarı dikkatimizi celbetti.

Yapı Marketler Ucuz Mutfak Dolabı Satıyor

Fırsatı kaçırmadık elbette ve Ikea 2021 mutfak dolabı kampanyalarını hem siz, hem de personelimiz olan editör arkadaşımız için detaylı olarak incelemeye karar verdik. Tabi bizler hem bütçemize, hem de evimize göre olan Ikea mutfak dolabını bulduk. Sizler için de incelediğimiz mutfak dolaplarını fiyat ve görselleri ile birlikte hemen alt tarafta paylaştık. Umarız sizde hayalinizde ki mutfak dolabına kavuşursunuz.

Ikea FAKTUM/ ABSTRAKT Mutfak 8.148,00 TL.

 

Ikea FAKTUM / NEXUS Mutfak 3.121,00 TL.

Ikea FAKTUM/ ABSTRAKT/ RUDIX Mutfak 6.812,00 TL.

Ikea FAKTUM/ARSTA Mutfak 5.419,00 TL.

Ikea FAKTUM/HARLIG Mutfak, eviye, batarya, tezgah ve kulplar ile 1.434,00 TL.

Ikea FAKTUM/ HARLIG Mutfak 699,00 TL.

Ikea FAKTUM/ ADEL Mutfak 6.187,00 TL.

Ikea Mutfak Dolabı Kampanyalarını Kaçırmayın !..

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar elbette ki kalıcı değil ve Ikea kampanya ve indirimleri ile fiyat politikalarına göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem daha fazla ürün çeşidine göz atmak, hem bu ürünleri daha detaylı incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Ikea Hazır Mutfaklar kategorisini de verdiğimiz linki tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Ikea Mutfak Yaptıranlar Bize Bilgi Verin

Bu arada bu sayfamızda olup da Ikea mutfak yaptıran okurlarımız var ise hemen alt tarafta yer alan yorum bölümümüzden, hem bizlerle hem de bu sayfamızda merakla bekleyen okurlarımızla deneyimlerini paylaşırlarsa seviniriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir