Ikea Köşe Takımları ve Fiyatları 2020 Detaylı İnceleme

Köşe Koltuk Takımı Ikea Modelleri

Evleriniz için köşe koltuk takımları ve fiyatları binbirdekor.com sayfalarında marka marka model model incelenmeye devam ediyor. Bu bağlamda, başta istikbal köşe koltuk takımları olmak üzere, yataş köşe koltuk takımları ve doğtaş köşe takımları ile kelebek köşe takımı modelleri ve mondi köşe takımı fiyatları daha önce ki sayfalarımızda incelenmişti. Ayrıca yataklı köşe takımı modelleri için de detaylı bir makale hazırlamıştık. Bu sayfamıza ise daha önce ikea köşe koltuk söderhamn başlığı ile en popüler ürününü incelediğimiz Ikea, en yeni köşe takımı modelleri ile konuk oluyor sayfalarımıza.

Bu devasa yapı marketin ikea koltuk yatak ve ikea kanepe reyonlarından sizler için seçtiğimiz ürünleri fiyatları ve görselleri ile birlikte inceliyoruz. Dolayısı ile eğer bir Ikea hastası iseniz, İskandinav tarzından hoşlanıyor da oturma odanız için basit ancak işlevsel ve şık bir ürün arıyorsanız bu ürünlere göz atmanızı öneririz.

Ikea Köşe Koltuk Yataklı Grönlid

Ikea koltuk modelleri arasına henüz eklenen Grönlid serisinin tam anlamı ile Ikea felsefesini yansıttığını rahatlıkla söyleyebiliriz. bilindik yataklı köşe takımlarının aksine takımdan bayağı bildiğiniz bir karyola çıkması ve evinizdeki tüm küçük eşyalar için oturma yeri altında ekstra bir saklama alanına sahip olması ise bu durumun en bariz kanıtı olsa gerek. Ayrıca ürüne 10 yıl gibi uzun bir garanti verilmesi de İskandinav mühendisliği ve sağlamlığının bir göstergesi. Ürünün güncel fiyatı ise 7.329,00 TL olarak görünüyor.

Köşe Koltuk Ikea Frıheten

İsveç çakısı gibi bir köşe koltuk daha… Kanepe, uzanma koltuğu ve ikili yatak bir arada.Bu devasa yapı marketin ürün gamına yeni eklenen ürünlerden biri daha olan Friheten serisinin farklı renk seçenekleri bulunurken, bu tatlı kanepenin sırt minderlerini çıkardığınızda ve alt iskeleti çektiğinizde inanılmaz hızlı ve kolay bir şekilde geniş bir yatağa dönüşebiliyor.Ürünün fiyatı ise 2.199,00 TL olarak belirlenmiş.

Ikea Yeni Köşe Koltuk Modelleri Vimle

İşte size hem bazalı hem yataklı bir köşe takımı daha. Ikea Vimle serisi özellikle küçük evlerin dekorasyonu ve dizaynında hayat kurtarıcı nitelikte. Bir çok şeyi tıpkı halının altına süpürür gibi geniş depolama alanına saklamanız mümkün. Ayrıca aniden gelen misafirler için konforlu ve rahat bir yatağa dönüşebilmesi de cabası. Ürünün üzerinde ki satış fiyatı ise 5.799,00 TL olarak görünüyor.

 

Köşe Koltuk Modelleri Ikea’da

Markanın adeta amiral gemilerinden biri olan Holmsund serisinin köşe takımı da son derece kullanışlı ve konforlu bir koltuk olarak ön plana çıkıyor. Ürünün sırt minderlerinin açısını değiştirebiliyor ve oturma minderlerinin derinliğini ve sırt desteğini de istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz ki bu gerçekten çok ergonomik ve harika. Ayrıca yine depolama alanları sunan geniş bir bazaya sahip olması ve hızlı bir şekilde yatağa dönüşebilmesi de bu ürünün ekstraları arasında yer alıyor. Bej, gri ve açık mavi renk alternatifler bulunan bu ürünün fiyatı ise 2.899,00 TL.

Ikea İndirimli Köşe Koltukları Kaçırmayın !..

Yukarıda dünyanın en büyük yapı marketlerinden biri olan Ikea’nın bir kaç ürünün sizler için inceledik. Hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar değişiklik gösterebilir. Ayrıca Ikea’da daha bir çok ürün var. Üstelik yukarıda incelediğimiz ürünlerin 4 lü ve 5 li modelleri de var. Dolayısı ile bu ürünlerin tamamını güncel fiyatları ile birlikte incelemek için Ikea resmi İnternet adresini ziyaret etmenizi öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir