Ikea Köşe Koltuk Söderhamn Detaylı İnceleme

Ikea Köşe Koltuk Modelleri

Yakın bir zaman önce dünyaca ünlü devasa yapı market Ikea’nın bir kaç farklı köşe takımı modelini İkea köşe takımı modelleri ve fiyatları başlığı altında inceleyerek bilgilerinize sunmuştuk hatırlarsanız. Hatırlayamadıysanız da linke tıklayarak o makalemizi inceleyebilirsiniz. Bu sayfamızda ise Ikea’nın en çok tutulan köşe takımları arasında yer alan ve uzun bir süredir ikea koltuk modelleri arasında bulunan Söderhamn serisini başlıkta da vurguladığımız gibi detaylı bir şekilde mercek altına alıyor, ürünün görsellerini, özellikleri ve tabi ki fiyatlarını bilgilerinize sunuyoruz.

Ikea Söderhamn Köşe Koltuk

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu Ikea reyonlarına yeni eklenen bir ürün değil arkadaşlar. Ancak o kadar tutulmuş ki halen marketin ürün gamında bulabiliyorsunuz. Öyle ki ikea söderhamn ikinci el ve ikea söderhamn koltuk ikinci el gibi başlıklar altında İnternet’te kullanılmışları bile satılıyor. Peki bu koltuk neden bu kadar tutuluyor, ikinci eline bile neden bu kadar rağbet var gelin hep birlikte anlamaya çalışalım.

Söderhamn Ikea

Hemen bütün köşe koltuk modelleri gibi bir köşe ünite ve tekli koltukla tamamlanan takımda tüketici ihtiyaçlarına göre bir çok alternatif sunulmuş. Yani anlayacağınız
ikea söderhamn tekli koltuk ve ikea söderhamn uzanma koltuğu ile biten bir takım değil arkadaşlar. Bu komple bir oturma serisi ve bu serinin çeşitli parçaları, tıpkı bir yap-boz gibi farklı kombinasyonlarla bir araya getirilebiliyor veya ayrı ayrı kullanılabiliyor. (Tabi bunu Söderhamn koltuk kurulumu kılavuzu ile yapmanızda fayda var. ) Yani takımı ihtiyacınıza daha doğrusu odanıza göre ayarlayabiliyorsunuz. Takımın 3lü, 4lü ve 6lı seçenekleri var.

Ikea Söderhamn 3’lü kanepe ve uzanma koltuğu

Mesela dar bir oturma odanız varsa ve bu oda için hem kullanışlı hem de odayı olduğundan daha küçük göstermeyecek ferah bir köşe koltuk arıyorsanız üst resimde gördüğünüz 3’lü kanepe ve uzanma koltuğu modelini satın alabilirsiniz. Bunun için ödemeniz gereken para ise 3.999,00 TL.

Ikea Söderhamn 4’lü Köşe Kanepe

Biraz daha geniş bir şeyler istiyorsanız ürünün 4 kişilik modelini de seçebilirsiniz. Yine üst tarafta resmini gördüğünüz bu ürünün fiyatı ise 4.749,00 TL olarak belirlenmiş.

Ikea Söderhamn 6’lı Köşe Kanepe

Kalabalık misafirleriniz varsa yada geniş bir salonda koltuk takımı yerine köşe takımı kullanmak istiyorsanız ürünün 6’lı modeli tamda size göre. Bu ürünün üzerinde ki fiyat etiketi ise 5.999 TL.

Soderhamn köşe takımında, isefall açık turkuaz, replösa bej, samsta koyu gri gibi renk tonlarını seçmeniz mümkün…

Ikea Söderhamn Köşe Koltuk Yorum

Bu arada yukarıda da vurguladığımız gibi bu Ikea markasının en eski ürünlerinden biri ve halen tutuluyor. Muhtemelen ülkemizde binlerce insan bu ürünü satın almıştır. Eğer bu sayfamızda olup da bu ürünü hali hazırda kullanan var ise Söderhamn koltuk hakkında hem bizi hem de diğer okurlarımızı aydınlatmak adına yorumlarını ve deneyimlerini bizlerle paylaşırlarsa çok seviniriz.

Hemen hatırlatmak isteriz ki burada erdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde marketin fiyat politikaları ve kampanyalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle ürün hakkında detaylı bilgi almak ve güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Ikea marketlerini yada markanın resmi İnternet sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir