Ikea Çalışma Masası Modelleri 2020

Ikea Çalışma Masası Sandalyesi

Çocuk yada genç odaları için veya kendileri için bir çalışma masası arayan okurlarımız için piyasada ki çalışma masalarını araştırmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda daha önce kitaplıklı çalışma masası başlığı altında bir kaç farklı firma ve üreticinin ürünleri göz atmıştık hatırlarsanız. Ayrıca ucuz çalışma masası arayanlar için yapı market ürünlerini incelemiş ve sayfalarımızda, çalışma masası koçtaş ve çalışma masası tekzen gibi başlıklar ile bilgi ve beğeninize sunmuştuk. Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere çalışma masası ikea modellerini konuk olarak alıyor, bu devasa yapı marketin ürünlerini detaylı olarak inceliyoruz.

Ikea’dan Harika Çalışma Masaları

İsveç kökenli yapı market Ikea ülkemizde çok tutuldu. Bunun sebebi büyük ihtimalle basit, sade ve şık tasarımları olsa gerek. İskandinav tarzı dekorasyon uygulamalarını ve İskandinav mobilya anlayışına halk olarak çok sevdik.

ÇİLEK ÇALIŞMA MASASI Modellerini de İnceleyin !..

Ancak konuya başlamadan hemen hatırlatmak isteriz ki ülkemizde bu kadar sevilen Ikea’nın maalesef her yerde mağazasını bulmak çok zor. Tamam İnternet’ten tüm mağazanın ürünlerini görebiliyor ve istediğinizi satın alabiliyorsunuz ama fiziki olarak gezmek, alacağınız ürüne dokunmak gerçekten çok farklı. Umarız Ikea yetkilileri bu serzenişimizi dikkate alırlar ve daha çok şehirde daha çok Ikea mağazasının açılışını yaparlar.

Ikea Masa Modelleri

Gelelim konumuza, okullar açılalı az bir zaman oldu. Kitap, defter, kıyafet derken bütçelerimizin dengesi epey bir şaştı. Daha yeni yeni toparlıyoruz desek yeridir herhalde.

Fakat toparlamak ne mümkün, çocuklar müsaade etmiyorlar maalesef. Kitap defter işi bitmez de bittiğini farz edersek, bu defada çalışma masası ve sandalyesi karşımıza çıkıyor. Aslında hepimizin durumu aynı arkadaşlar ve bizlerde de aynı sorunlar var ve bu ortak sorun aklımıza bir de Ikea ürünlerine göz atmayı getirdiği için bu araştırma makalesini hazırladık. Hem ziyaret hem ticaret açıkçası. Hem biz, hem siz Ikea ürünlerini hep birlikte göreceğiz bu sayede 🙂

Ikea Çalışma Masası Fiyatları

Öncelikle şunu hatırlatalım, bu yapı markette hemen her zevke bütçeye hitabeden ürünler bulabiliyorsunuz. Fiyatlar çok göreceli, 150 Liraya da çalışma masası var, 750 TL fiyata sahip çalışma masaları da var. Dolayısı ile her bütçeye hitap ettiğini söyleyebiliriz. Ancak fiyatı her ne olursa olsun Ikea çalışma masası tasarımları harika.

Ikea’dan sizler için bir kaç model çalışma masası seçtik, en beğendiklerimizi hemen alt tarafta ki foto galerimiz içerisine yerleştirdik. Foto galerimizi ziyaret bakalım siz hangi modeli beğenecek siniz ?..

IKEA EN YENİ ÇALIŞMA MASASI TASARIMLARI GÖRSELLERİ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir