Ikea 2016 Çalışma Masası Modelleri-Görselleri

İsveç kökenli yapı market Ikea ülkemizde çok tutuldu. Bunun sebebi büyük ihtimalle basit, sade ve şık tasarımları olsa gerek. İskandinav tarzı dekorasyon uygulamalarını ve İskandinav mobilya anlayışına halk olarak çok sevdik. Ancak konuya başlamadan hemen hatırlatmak isterim, ülkemizde bu kadar sevilen Ikea’nın maalesef her yerde mağazasını bulmak çok zor. Tamam internetten tüm mağazanın ürünlerini görebiliyor ve istediğinizi satın alabiliyorsunuz ama fiziki olarak gezmek, alacağınız ürüne dokunmak gerçekten çok farklı. Umarım yetkililer bu serzenişimizi dikkate alırlar ve daha çok Ikea mağazasının açılışını yaparlar.

Gelelim konumuza, okullar açılalı az bir zaman oldu. Kitap, defter, kıyafet derken bütçelerimizin dengesi epey bir şaştı. Daha yeni yeni toparlarıyoruz desek yeridir herhalde. Fakat toparlamaya müsade etmiyorlar bizim çocuklar, bu defada çalışma masalarını ayırmak niyetindeyiz. Onun için aklıma Ikea geldi ve Ikea çalışma masalarına şöyle bir göz attım.

Gerçekten Ikea çalışma masası tasarımları harika, üstelik fiyatlarda çok göreceli, 89 lirayada çalışma masası var, 750 TL fiyata sahip çalışma masalarıda var. Dolayısı ile her bütçeye hitap ettiğini söyleyebiliriz. Ikea’dan sizler için bir kaç model çalışma masası seçtim, en beğendiklerimi foto galerimize yerleştirdim. Bakalım siz beğenecekmisiniz ?..

IKEA EN YENİ ÇALIŞMA MASASI TASARIMLARI GÖRSELLERİ

 

 

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Önce-Sonra Banyo Dekorasyon Örnekleri

Uzun zamandan bu yana aklınıza takılıyor banyo dekorasyonunuz, sahi ne zaman yenilemeyi düşünüyosunuz, seramikleri neredeyse tuğlanın ilk ateşte piştiği zamanlardan...

Kapat