Ikea 2019 Çalışma Masası Modelleri-Görselleri

Ikea Çalışma Masası Sandalyesi

İsveç kökenli yapı market Ikea ülkemizde çok tutuldu. Bunun sebebi büyük ihtimalle basit, sade ve şık tasarımları olsa gerek. İskandinav tarzı dekorasyon uygulamalarını ve İskandinav mobilya anlayışına halk olarak çok sevdik.

Ancak konuya başlamadan hemen hatırlatmak isterim, ülkemizde bu kadar sevilen Ikea’nın maalesef her yerde mağazasını bulmak çok zor. Tamam internetten tüm mağazanın ürünlerini görebiliyor ve istediğinizi satın alabiliyorsunuz ama fiziki olarak gezmek, alacağınız ürüne dokunmak gerçekten çok farklı.

Umarım yetkililer bu serzenişimizi dikkate alırlar ve daha çok Ikea mağazasının açılışını yaparlar.

Ikea Masa

Gelelim konumuza, okullar açılalı az bir zaman oldu. Kitap, defter, kıyafet derken bütçelerimizin dengesi epey bir şaştı. Daha yeni yeni toparlarıyoruz desek yeridir herhalde.

Fakat toparlamaya müsaade etmiyorlar bizim çocuklar, bu defada çalışma masalarını ayırmak niyetindeyiz. Onun için aklıma Ikea geldi ve Ikea çalışma masalarına şöyle bir göz attım.

 

Gerçekten Ikea çalışma masası tasarımları harika, üstelik fiyatlarda çok göreceli, 89 Liraya da çalışma masası var, 750 TL fiyata sahip çalışma masaları da var. Dolayısı ile her bütçeye hitap ettiğini söyleyebiliriz.

Ikea’dan sizler için bir kaç model çalışma masası seçtim, en beğendiklerimi foto galerimize yerleştirdim. Bakalım siz beğenecek misiniz ?..

IKEA EN YENİ ÇALIŞMA MASASI TASARIMLARI GÖRSELLERİ

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Önce-Sonra Banyo Dekorasyon Örnekleri

Uzun zamandan bu yana aklınıza takılıyor banyo dekorasyonunuz, sahi ne zaman yenilemeyi düşünüyosunuz, seramikleri neredeyse...

Kapat