Ikea 2014 kataloğuna göz atın

İkea katalog 2014 ikea kataloğu 2014  ikea yeni ürünleri ikea 2014 ürünleri ikea 2014 yatak odası yemek odası köşe takımları …

Bir çoğu Avrupa’da olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Asya ve Avustralya ‘da dahil olmak üzere 43 ülkede 235 mağazası bulunan İsveç’in dünyaca ünlü yapı market devi Ikea, benim gibi İskandinav tarzı dekorasyon hayranlarının merakla beklediği 2014 kataloğunu nihayet görücüye çıkardı.

Ikea ‘nın vitirini anlamına gelen bu katalogda öne çıkan depolama ünitelerine, raf sistemlerine, ranzalara, modern yatak ve yemek odası takımlarına, farklı çocuk odası mobilyalarına, mutfak organizerlerine bakacak olursak, Ikea her zaman olduğu gibi bu yılda dekorasyon trendlerini belirleyecek gibi görünüyor.

Diğer ylların kataloğu ile pek farklılık göstermeyen katalogdan anlaşıldığı kadarı ile 2014 yılındada, görünümden önce fonksiyonellik ve kullanım kolaylığı prensibine sahip ürünler Ikea satış politikasının temelini oluşturuyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız Ikea 2014 kataloğundan öne çıkanlara hep birlikte göz atalım…

IKEA 2014 KATALOĞU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2013 Halı modelleri Belleza (Alofi)

Klasik halı modelleri salon halısı çeşitleri dekoratif salon halısı modelleri Belleza halı çeşitleri 2013 halı...

Kapat