Ikea 2019 Kataloğu Çok Farklı

Ikea’dan Akıllı Telefon Uygulaması

Ikea kataloğu 2019 ikea iPhone kataloğu 2019 kataloğu… Müşterilerine farklı bir deneyim sunmak isteyen İsveç ‘li dev yapı market Ikea 2019 kataloğunu öncekilerden biraz daha farklı hazırladı. Basit fakat estetik ürünleri ile kısa sürede ülkemizde de pek sevilen Ikea, 2019 yılı kataloğu için iPhone‘lu özel bir uygulama geliştirdi.

Ikea Kataloğunda ki Özel Sayfalar

Bu yeni ve yüksek teknoloji ürünü katalogda, akıllı telefon işareti bulunan sayfalara özel bir içerik hazırlanmış. Gerekli olan uygulamayı iPhone ‘unuza indiriyorsunuz ve sonrasında özel sayfalardaki içeriği görebiliyorsunuz.

 

 

Telefon Kamerası ile Açılan Katalog

Örneğin katalogda kapalı olan bir dolabın içini, uygulamayı açıp telefonun kamerasını üzerine getirdiğinizde görmeniz mümkün. Bazı kısımlarda ise çeşitli videolar sunuluyor. Kataloğun dijital versiyonu ise 31 Temmuz’da IKEA’nın sitesinden indirilebilecek.

 

 

Tüm Detaylar Iphone kullanıcılarına Özel

iPhone kullanıcıları, önümüzdeki ay çıkacak kataloğu, akıllı telefonlarına indirdikleri IKEA uygulamasıyla animasyonlu şekilde inceleyebilecekler. Örneğin uygulamayı yükleyen kullanıcı, katalogdaki IKEA gardırobuna telefondaki uygulamayla baktığı zaman içindeki rafları ve eşyaları da detaylı olarak görebilecek.

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir