Ikea 2013 Kataloğu çok farklı

A+
A-

Ikea kataloğu 2013 ıkea iPhone kataloğu 2013 kataloğu ıkea video…
Müşterilerine farklı bir deneyim sunmak isteyen İsveç ‘li dev yapı market Ikea 2013 kataloğunu öncekilerden biraz daha farklı hazırladı. Basit fakat estetik ürünleri ile kısa sürede ülkemizde de pek sevilen Ikea, 2013 yılı kataloğu için iPhone‘lu özel bir uygulama geliştirdi. Ikea bu uygulaması ile ilgili birde tanıtım videsu hazırladı. Dilerseniz olayı daha iyi kavrayabilmek adına önce şu videoya bir göz atalım….

Ikea ‘nın Iphone ‘lu 2013 kataloğunu izleyin…

Bu yeni ve yüksek teknoloji ürünü katalogda, akıllı telefon işareti bulunan sayfalara özel bir içerik hazırlanmış. Gerekli olan uygulamayı iPhone ‘unuza indiriyorsunuz ve sonrasında özel sayfalardaki içeriği görebiliyorsunuz. Örneğin katalogda kapalı olan bir dolabın içini, uygulamayı açıp telefonun kamerasını üzerine getirdiğinizde görmeniz mümkün. Bazı kısımlarda ise çeşitli videolar sunuluyor. Kataloğun dijital versiyonu ise 31 Temmuz’da IKEA’nın sitesinden indirilebilecek.

iPhone kullanıcıları, önümüzdeki ay çıkacak kataloğu, akıllı telefonlarına indirdikleri IKEA uygulamasıyla animasyonlu şekilde inceleyebilecekler. Örneğin uygulamayı yükleyen kullanıcı, katalogdaki IKEA gardrobuna telefondaki uygulamayla baktığı zaman içindeki rafları ve eşyaları da detaylı olarak görebilecek.

 

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Kabartma duvar kağıtları 2012 (Nikka Japan)

Duvar kağıdı çeşitleri modelleri kabartma duvar kağıtları kabartma desenli duvar kağıtları... Teknoloji ile yoğrulmuş göz alıcı güzellikteki Japon duvar kağıdı...

Kapat