İder Mobilya Yeni Yatak Odası Takımlarını İnceledik !..

İder mobilya yatak odası modelleri ve fiyatları bu sayfamızda siz değerli binbirdekor.com takipçilerinin bilgi ve beğenilerine sunuluyor. Dolayısı ile özellikle evliliğe adım atmak üzere çeyiz aramakta olan arkadaşların dikkatle okumlarını öneririz.

Mobilya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren ve 28 yıllık deneyimini mobilyaya ustaca yansıtan İder Mobilya, son zamanlarda TV programı sponsorlukları ile dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başardı. Bu durumda markanın şık tasarımları ve olabildiğince uygun fiyatlarınında etkili olduğunu söylememek haksızlık olur.

Gelelim yatak odası takımlarını yenilemek isteyen takipçilerimiz için İder Mobilya yatak odası takımlarına. Efendim İder Mobilya yeni yıla 11 yatak odası takımı ile merhaba dedi, fakat 11 farklı ürün olduğunu söyleyemeyiz, mesela Myra Wood yatak odası sürgülü ve 5 kapılı olmak üzere iki ayrı yatak odası olarak sınıflandırılmış. Ancak hakikaten fiyatlarının oldukça uygun ve çok şık tasarımların olduğu gözleniyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri foto galerimizde İder Mobilya en yeni yatak odası takımları ile başbaşa bırakalı ve ürünlere detaylı olarak göz atın. Ürünlerin isimleri görseller üzerinde yazıyor, buradan beğendiğiniz ürünlerin fiyatlarını foto galerimizin hemen altında yer alan fiyat listesinden öğrenebilirsiniz…

İDER MOBİLYA YENİ YATAK ODASI TAKIMLARINI İNCELEYİN

İder Mobilya Yatak Odaları 2016 Fiyat Listesi

İder Mobilya Sidyma Yatak Odası 4.715 TL
İder Mobilya Side Yatak Odası 3.645 TL
İder Mobilya Kanyon Naturel Yatak Odası 4.155 TL
İder Mobilya Aprilla Yatak Odası 3.695 TL
İder Mobilya Edessa Yatak Odası4.265 TL
İder Mobilya Myra Bramberg Yatak Odası 2.905 TL
İder Mobilya Myra Wood Sürgülü Yatak Odası 2.740 TL
İder Mobilya Myra 5 Kapılı Yatak Odası 1.750 TL
İder Mobilya Myra Wood 5 Kapılı Yatak Odası 2.375 TL
İder Mobilya Kanyon Yatak Odası 3.620 TL
İder Mobilya Demre Yatak Odası 4.295 TL
İder Mobilya Venessa Yatak Odası 6.625 TL

       

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Koçtaş Mutfak Cam Mozaik Modelleri İndirimde !

Koçtaş 2016 mutfak seramik ve fayans modellerinde indirime gitti arkadaşlar, dolayısı ile mutfak yenilemek için apansız bekleyen takipçilerimizin bu sayfamızı...

Kapat