Hiç Bir Yerde Göremeyeceğiniz Banyo Küvetleri

Moern Banyo Küveti Tasarımları

Şu sıralar banyo dekorasyonu ile meşgul olan ve yeni banyosuna bir banyo küveti entegre etmek isteyen okurlarımız için farklı ürünleri incelemeye devam ediyoruz. Bu bağlamda kısa bir zaman
oturmalı küvet modelleri ile kabinli küvet modelleri ve oval küvet tasarımları sayfalarımıza konuk olmuş, ayaklı küvet fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Ayrıca sizler için en ucuz küvet fiyatları ve modellerini bulmak ve yine banyo küveti fiyatları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmek adına yapı marketlerimize göz atmış küvet fiyatları tekzen ve koçtaş küvet modelleri etiketleri altına bu marketlerin ürünlerini sizlerle buluşturmuştuk.

En Güzel Banyo Küveti Tasarımları

Bu sayfamızda ise yeni ve kesinlikle özel tasarım banyo küvetlerinin en güzellerini bir araya getiriyor, banyo dekorasyonunu yenileyen okurlarımızın beğenilerine sunuyoruz. Dolayısı ile eğer şu sıralar dekore ettiğiniz banyonuz için sıradışı bir banyo küveti aramakta iseniz bu ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Modern Banyo Küvetleri ile Modern Banyolar

Banyo dekorasyonlarında küvetlerin çok ayrı bir yeri vardır. Bu ürünlerin banyolara kattığı farklı atmosferin yanında, dekorasyona modern ögeler de ekler. Tabi modernden kastımız sadece son zamanlarda İnternet’te sıklıkla karşımıza çıkan ütopik tasarımlar değil elbette.

Ayaklı Lavabolar Modern Banyolarda

Son dönemlerde çok rastlıyoruz tamamen modern duvar seramikleri ile ve mobilyalar ile dekore edilmiş banyolara 17. Yüzyıl Fransa’sının küvetlerini andıran ayaklı küvet modelleri entegre ediliyor ve hiç de düşündüğünüz gibi absürt bir tablo ortaya çıkmıyor.

Jakuzili Banyo Küvetleri Teknoloji Harikası

Tabi farklı, yukarıda bahsettiğimiz gibi ütopik tasarımlardan hoşlananlar için bu tip ayaklı küvetler kesinlikle bir herhangi seçim olamaz. Onlar genelde üst resimde gördüğünüz tarzda, teknolojinin son harikası, çift kişilik jakuzili banyo küvetlerini tercih ederler.

Renkli Banyo Küveti Modelleri

Birde renkli kişilikler var tabi ki… Banyo dekorasyonlarında cıvıl cıvıl renkler kullanan ve bu renk cümbüşüne yine beyaz dışında farklı bir banyo küveti eklemek isteyenler var. İşlerinin zor olduğunu düşünebilirsiniz ama inanın sizden daha fazla seçenekleri var.

Vitrifiyede beyaz alışagelmiş bir renk olduğundan, sarı, mavi, turuncu yada kırmızı banyo küveti olgusu kulağınıza biraz tuhaf gelebilir. Ancak üst ve alt resimlerde de gördüğünüz üzere bu tip renkli banyo küvetleri bulmak artık hiç de zor değil.

Rengarenk Banyo Küvetleri ile Sofistik Banyolar

Hatta ana renklerin yanında ara renklerle bile tasarlanan banyo küvetleri var piyasada. Mesela alt resimde gördüğünüz mor renkli banyo küveti. Bazılarınıza itici gelebilir mi yada tercih eder misiniz bilemeyiz ama mum ışıkları ile son derece şık bir ambiyans yarattıkları kesin…

Hele bir de kırmızının pembeye çalan alt resimde gördüğünüz gibi farklı banyo küvetleri var ki renkli bir kişiliğe sahip olmasanız bile insanı bu tip bir küvet kullanmaya tahrik ediyor adeta…

Ahşap Banyo Küveti Tasarımları

Renklilikten ziyade birde doğal dekorasyon ögelerinden hoşlananlar var arkadaşlar. Tabi vitrifiye tasarımcıları onları da unutmamış ve banyo küvetlerine ahşabın doğallığını, samimiyetini ve sıcaklığını eklemişler.

İnanmayacaksınız ama üst resimde gördüğünüz gibi ceviz ağacının tüm renklerini, detaylarını barından yada alt resimde gördüğünüz gibi meşe ağacının tonlarını, budakları ve dalları ile hissettiren banyo küvetleri var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir