Hevin Mobilya Köşe Takımları 2019 Modelleri Harika

Yepyeni Köşe Takımı Modelleri 2019

Oturma odaları için güzel köşe takımları aramakta olan okurlarımız için piyasa araştırması yapmaya devam ediyoruz arkadaşlar. hem şık, hem kaliteli hem de ucuz köşe koltuk takımları bulmak adına piyasada ki hemen tüm markalara ait köşe koltuk takımları fiyatları ve görsellerini inceliyoruz. Mesela kısa zaman önce istikbal köşe koltuk takımları ile doğtaş köşe takımları konuk olmuştu sayfalarımıza (Linklere tıklayarak bu markaların ürünlerini de fiyatları ve görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz). Ayrıca başka bir sayfamızda masaya yatırdığımız yataş köşe koltuk takımları da bir çok okurumuz tarafından çok çok beğeni toplamıştı.

2019 Modern Köşe Takımları

Bunun yanında yataklı köşe takımı aramakta olan okurlarımız için detaylı bir makale ile tüm mobilya üreticilerinin yataklı köşe koltuk modellerini beğenileri ve bilgilerinize sunmaya çalışmıştık hatırlarsanız.

Bu sayfamızda ise belki de bir çok binbirdekor.com okurunun adını ilk defa duyacağı bir marka olan, ancak tasarımları ve kalitesi ile son zamanlarda bir hayli ön plana çıkan Hevin Mobilya’nın ürünlerine, daha doğrusu başlıktan da anlayacağınız üzere köşe takımlarını inceliyoruz.

Hevin Mobilya Köşe Koltuk Modelleri 2019

Aslında daha önceki sayfalarımızda hevin mobilya genç odası modelleri ile Hevin Mobilya koltuk takımları konuk olmuştu sayfalarımıza. Zaten hakikaten son derece modern ve şık tasarımlara sahip olan bu ürünler itti bizleri markanın köşe takımlarına da göz atmaya açıkçası.

Hevin Yeni Köşe Koltuk Modelleri

1989 yılından bu yana mobilya üreten, ancak 2005 yılında marka olan Hevin Mobilya son dönemde tasarladığı şık mobilyalar ile sektörde ben varım dedi. Bizlerde belkide bir çoğunuzun adını ilk defa duyduğu bu markanın ürünlerini bu yazımızla birlikte mercek altına almaya başlıyoruz.

İlk olarak Hevin Mobilya’nın Astragan, Lara, Lego, Gelincik ve Fonksiyonel modellerinden oluşan köşe takımı koleksiyonuna göz atacağız…

Paragraf aralarında da gördüğünüz üzere marka köşe takımlarına çiçek desenleri ve cıvıl cıvıl renkleri ile bir bahar havası katmaya çalışmış. Gördüğümüz kadarı ile de bu çabası, özellikle lego ve gelincik modellerinde çok güzel yaz meyveleri vermiş ne dersiniz ?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir