Hem Konforlu Hem Şık Çalışma Koltuğu Modelleri 2017

Modern Ofis Mobilyaları 2017

Ofis Mobilyası Markaları, Çalışma Koltuğu Modelleri Ofis Dekorasyon – Bu gün birçok alanı daha kullanışlı bir hale getirmek için fonksiyonel mobilyalar tercih edilmektedir. Ofislerde ki mevcut çalışma alanını daha verimli kılmak adına mobilya tercihi de çok önemli bir husustur. Ofis mobilyaları seçilirken renklerinden tasarımlarına kadar her detaya dikkat etmek gerekir.

Her Zevke Göre Ofis Mobilyası

Günümüzde birçok üretici farklı alanlar için farklı tasarımlara, farklı kullanım amaçlarına sahip mobilyalar üretmektedir. Tabi bu durumda doğal olarak farklı kulvarlarda, farklı zevklere sahip tüketici ve kullanıcıların kendi tarzına ve isteğine uygun mobilyayı piyasada kolaylıkla bulmasını sağlar.

Zivella ile Ofisler Daha Verimli

Ofis mobilyaları sektöründe önde gelen firmalardan biri olan Zivella ise bu konuda oldukça son derece geniş bir ürün gamına sahiptir.  Zivella kaliteli mobilyalar ürettiği için ve sürekli gelişen teknoloji ile paralel bir gelişim gösterdiği için diğer ofis mobilyaları üreten firmalara göre bir adım öne çıkmaktadır. Aynı zamanda firmalar tarafından üretilen mobilyalar uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanılabilecek kalitede üretilmektedir. Zivella bünyesinde ürettiği her mobilyasında kalitesini garanti etmektedir.

Ofis Mobilyası Renk Seçimi

Özellikle mobilyalar üretilirken firmanın dikkat ettiği önemli hususlardan bir diğeri ise o yılın en çok tercih edilen renkleridir. Firma mobilyalarının üretirken renk seçiminde de oldukça titiz davranmaktadır. Aynı zamanda her firma bünyesince üretmiş olduğu mobilyaları hem takım halinde hem de parça olarak satışa sunmaktadır. Firma ofislerin mevcut alanlarının daraltmayacak ve küçük alanlı ofislerin de daha kullanışlı hale gelmesini sağlamak için mobilyalarını bu durum çerçevesinde üretmektedir.

Çalışma Koltuklarının Önemi

Aynı zamanda firma ofis mobilyaları kapsamında ürettiği çalışma koltukları ile de rakiplerinden bir adım öne geçmektedir. Ofisler için tercih edilecek olan çalışma koltukların mevcut ofis mobilyaları ile uyum sağlaması gerekmektedir. Her ofis çalışanının sahip olduğu zevk farklı olduğu için mevcut çalışma alanları tasarlanırken ortak zevklerden yardım alınması gerekmektedir. Böylelikle iş yerinde ki verimde olumlu yönde etkilenecektir.

Konforlu Ofis Mobilyaları

Tercih edilecek olan mobilyaların ve çalışma koltuklarının koyu renklerde ve çok çok açık renklerde olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Çok koyu renkler çalışanların içini bunaltacak ve çalışma verimini düşürecektir. Çok açık renkler ise bireylerin dikkatinin daha çabuk dağılmasına sebep olacaktır. Çalışma koltuklarının birçoğunun yaslanma kısmı oldukça uzun olmakta iken bazı ofis mobilyalarının sırt kısmı daha kısa olmakta ve baş yaslamak için ayrı bir ek yapılmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi

Aynı zamanda üretilen koltuklardan bazıları fileli bir yapıya sahip iken bazıları pamuk veya benzer ürünler yardımı ile yapılmaktadır. Firma bünyesinde 13 çeşit çalışma koltuğu çeşidi bulunmaktadır. Tagix, Royal, Oneo, Lim diger koltuklara oranla daha büyük bir yapıdadır. Aynı zamanda koltukta kafanın desteklenmesi için de bir bölme bulunmaktadır.

Zivella Çalışma Koltuğu Modelleri

Bu mobilyalarda gri, siyah renkler ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Miro, Ring, Vega koltuklar daha derli toplu bir yapıya sahip olmak ile birlikte siyah ve gri renkler kullanılmıştır. Replay ve Mel yapısı itibari ile diğer koltuklardan biraz daha yumuşak bir yapıya sahiptir. Mody, Karen ve Gold ayrıksı bir tarzı olanlar için güzel bir seçim olmak ile birlikte, Ant daha çok dersliklerde ve sunum odalarında yer alacak bir mobilya türüdür.

Benzer Konularımız

OXYGEN ofis mobilyaları personel grubu Geçtiğimiz günlerde çok sevdiğim mali müşavir bir arkadaşımın yeni açtığı ofisine, hem kırk yıl hatırı sayılacak bir Türk kahvesi içmek, hemde yen...
Seri Sonu Ofis Mobilyaları (BÜROTIME) 1997 yılından bu yana ofis mobilyası sektöründe faaliyet gösteren Konya kökenli BÜROTIME, modern ve modüler ofis mobilyaları ve bu şıklığa ters orantı...
Bürotime Operasyonel Grup Mobilyaları BETA Koleksi... Daha önceki sayfalarımızda grup mobilyalarından Stripe koleksiyonuna yer verdiğimiz Bürotime'ın ilham veren ortak çalışma mekanlarından Beta kolek...
Bürosan VIP Masa Grubu (STELLA) İyi dekore edilmiş ve kaliteli mobilyalarla desteklenmiş 0fisler, mekan sahibinde güvenilir ve güçlü bir imaj yaratır. Dolayısı ile bir çoğumuzun ...
Mudo Concept ‘ten şık ofis masaları Modern ofis mobilyaları, mudo concept ofis mobilyası, ofis mobilya modelleri... Merhab arkadaşlar, bundan tam 30 yıl önce Beyoğlu’ndaki bir butik...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal’den Sansasyonel Köşe Koltuk Takımları

Yepyeni İstikbal Köşe Takımları İstikbal 2018 Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları - Dekorasyon konusunda aradığınız...

Kapat