Hazır Mutfak Modelleri 2020 (Vanucci Quarzo)

Mutfak Dolabı Modelleri 2020 Fiyatları Binbirdekor.com’da

Hazır mutfak markaları ve mutfak markaları listesinin en üstünde yer alan firmaların yeni modellerini detaylı bir şekilde incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu bağlamda daha önce mutfak dekorasyonlarını yenileyen okurlarımız için yapı marketlerimizin ürünlerine hazır mutfak dolapları bauhaus ve praktiker hazır mutfak fiyatları gibi başlıklar altında göz atmış, köşe mutfak dolapları yada beyaz mutfak dolabı modelleri gibi detaylı konuları sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise bir çok takipçimizin belki de adını ilk defa binbirdekor.com sayfalarında duyacağı Vanucci hazır mutfak modelleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

En Yeni Hazır Mutfak Modelleri ile Vanucci

Sayfalarımız takip eden eski okurlarımız bilirler, bu güne değin marka hakkında çeşitli makaleler yayınlamış, Vanucci mutfaklardan örnekler sunmuştuk. Hatta olaya o kadar detayla girdik ki vanucci kampanya ve indirimleri ile bu markayı kullanan okurlarımızın vanucci mutfak yorumlar ve şikayetleri, övmeleri de değişik zamanlarda sayfalarımızda sizlerle buluşmuştu.

Kelebek Mutfak Modelleri İçin TIKLAYINIZ !..

2020 Mutfak Dolabı Modelleri ile Vanucci

Modern zaman evlerinin hemen hemen tüm alanlarını etkileyen rüzgarı, daha doğrusu fırtınası sayesinde değişen ihtiyaç ve görsellik ihtiyaçları dahilinde tasarlanan markanın mutfak dolabı tasarımları, kullanıcılarına yada markanın potansiyel müşterilerine inanılmaz deneyimler sunuyor. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri ise Vanucci vitrinlerine yeni çıkan Quarzo olsa gerek.

Modern Mutfak Dolabı Markaları Vanucci

Sadece İskandinav tarzı işlevselliğin ön planda tutulduğu bir tasarımla yetinmeyen Vanucci, görselliği ön plana çıkarmak adına da inanılmaz güzel renk kombinasyonlarını harmanlamayı tercih etmiş bu yeni mutfak dolabında. Ferah ve geniş bir mutfak dekorasyonu isteyen bu tasarımda renk uyumundan daha çok göze çarpan, hatta adeta insanın gözüne sokulan özellik ise alt resimde gördüğünüz amortisörlü cam dolap kapakları muhtemelen.

Trend Mutfak Dolabı Modellerinden Biri

Mutfakların trend renkleri genellikle şu sıralar siyah ve beyaz kombinasyonları, ancak mutfağınızı yenilerken sıradışı bir renk tonu denemek istiyorsanız, Vanucci ‘nin yeni sezon koleksiyonlarından biri olan Quarzo serisine göz atmanızda fayda var…

Yepyeni Mutfak Dolabı Renkleri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi hem fonksiyonel, hem kullanışlı bir mutfak mobilyası olan Quarzo, kayısı sarısı rengi ile özellikle koyu duvar ve zeminlere sahip mutfaklarda adeta bir aya bakan çiçeği misali açıyor. Mutfakta sarı renk nasıl gider diye bir kaygınız olmasın, zira şu an ki mutfaklar limon tonunda bir sarıyı bile kabul edecek nitelikte…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir