Hazır Mutfak Modelleri 2019 İntema (Lignum)

2019 Mutfak Modelleri

Siz değerli okurlarımız için en güzel mutfak dolabı modelleri ve örneklerine göz atmaya devam ediyoruz. Yeni yıl ile birlikte 2019 mutfak dolapları modelleri ve 2019 mutfak modelleri renkleri ile mutfak dolabı modelleri 2019 fiyatları gibi başlıklar altında bir çok hazır mutfak markalarının ürünlerini incelemeye alacağız. Bildiğiniz üzere modern mutfak modelleri 2018 yılında pek bir modaydı.

Muhtemelen yeni yılda da bu modern tasarımlar daha çok rağbet görecek. Modern mutfak denilince de akla gelen ilk markalardan biri olan İntema’ya göz atmadan olmaz. Dolayısı ile bu sayfamızı İntema’nın yeni koleksiyonu Lignum’a ayırıyoruz…

İntema Mutfak Modelleri

Bir zamanların basit ve sadece ihtiyaçları karşılasın diye düşünülen mutfakları zamanla ev dekorasyonu konusunda ne kadar önemli olduklarını hissetirdiler ve bu gün ki şahane hallerine kavuştular. Artık Dünya’nın her köşesinde insanlar mutfak dekorasyonları hakkında araştırmalar yapıyor, üreticiler uzay çağının en dekoratif mutfakları ile ilgili Ar-Ge çalışmaları yürütüyor.

 

intema mutfak 2013 lignum_2

İntema Mutfak Katalog

Ülkemizde ise mutfak denince akla ilk gelen markalardan biri olan İntema bu konuda öncülüğünü sürdürürken yepyeni ve birbirinden harikulade mutfak tasarımlarına imza atmaya devam ediyor. Örneğin 2019 mutfak koleksiyonları arasında yer alan Lignum serisinde İntema üç boyutlu desenlere sahip ahşap kaplama yüzeyler kullanarak mutfakta doğallığa yepyeni bir yorum getiriyor.

intema mutfak 2013 lignum_3

 

Dalgalı ve hasır desenlerinde ; venge, meşe ve çikolata gibi trend renk tonları olan yüzeyler evin en sıcak, en samimi mekanına dönüştürüyor. Mat lakenin şık, pastel tonları doğal ahşap ile buluşunca sıradışı bir zarafetle bütünleşiyorlar.

 

İntema mutfak fiyatları 2018 yılının fiyatlarına oranla çok az bir farklılık gösteriyor. Ancak ne olursa olsun mutfak ölçüleri evden eve değiştiği için bizler burada fiyat veremiyoruz. Bu nedenle İntema mutfak iletişim bölümünden yada direk olarak İntema mutfak bayileri ile görüşerek mutfağınız için fiyat almanızı öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Farklı bir kız çocuk odası dekorasyonu (Rado Rick)

Kız çocuk odası dekorasyon fikirleri çocuk odası dekorasyon tüyoları resimleri örnekleri... Merhaba değerli binbirdekor.com takipçileri,...

Kapat