Hazır mutfak modelleri 2013 İntema (Lignum)

İntema hazır mutfak modelleri 2013 mutfak modelleri modern mutfak örnekleri…

intema mutfak 2013 lignum

Bir zamanların basit ve sadece ihtiyaçları karşılasın diye düşünülen mutfakları zamanla ev dekorasyonu konusunda ne kadar önemli olduklarını hissetirdiler ve bu gün ki şahane hallerine kavuştular. Artık Dünya’nın her köşesinde insanlar mutfak dekorasyonları hakkında araştırmalar yapıyor, üreticiler uzay çağının en dekoratif mutfakları ile ilgili Ar-Ge çalışmaları yürütüyor. Ülkemizde ise mutfak denince akla ilk gelen markalardan biri olan İntema bu konuda öncülüğünü sürdürürken yepyeni ve birbirinden harikulade mutfak tasarımlarına imza atmaya devam ediyor. Örneğin 2013 mutfak koleksiyonları arasında yer alan Lignum serisinde İntema üç boyutlu desenlere sahip ahşap kaplama yüzeyler kullanarak mutfakta doğallığa yepyeni bir yorum getiriyor.

Dalgalı ve hasır desenlerinde ; venge, meşe ve çikolata gibi trend renk tonları olan yüzeyler evin en sıcak, en samimi mekanına dönüştürüyor. Mat lakenin şık, pastel tonları doğal ahşap ile buluşunca sıradışı bir zerafetle bütünleşiyorlar.

intema mutfak 2013 lignum_2

intema mutfak 2013 lignum_3

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Farklı bir kız çocuk odası dekorasyonu (Rado Rick)

Kız çocuk odası dekorasyon fikirleri çocuk odası dekorasyon tüyoları resimleri örnekleri... Merhaba değerli binbirdekor.com takipçileri, daha önce yayınladığımız "Ultramodern bir...

Kapat