Havuz Asma Tavan Fikirleri Görselleri

Asma tavan dekorasyonu havuzlu asma tavan modelleri en güzel asma örnekleri modern asma tavan görselleri  kubbe asma tavan tasarımları yeni asma tavan uygulamaları…

Şu sıralar yeni evimin dekorasyonu ile uğraştığımdan ufkum oldukça açık arkadaşlar, dolayısı ile beni her konuda sömürebilirsiniz, zira her bir uygulamada yeni bir şeyler öğreniyor ve binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşturuyorum. Örneğin bu sayfamızda avize alırken, müşteri sorumlusunun sorduğu bir soru hiç bilmediğim bir şeyi, asma tavanda havuz gibi bir sistemin olduğunu öğretti bana :)

Havuz dediysem yüzme havuzu değil tabii :) bir süs havuzununun ters perspektiften tavana monte edilmiş halinden bahsediliyor :) Eğer bu havuzun duvarları biraz yüksekçe ise avize kendini göstermezmiş. Dolayısı ile yeni evin tavanlarına biraz daha dikkatli bakma gereği duyduk ve evimizin hemen tüm odalarının havuz asma tavan olduğunu farkettik. Bu uygulamanında gerçekten çok güzel olduğunu düşündüğüm için bu sayfamızda sizlerle havuzlu asma tavan modellerinin en güzellerini paylaşmaya karar verdim, ne dersiniz iyi yapma mış mıyım ?.. Durun isterseniz cevabı foto galerimize göz attıkan sonra verin :)

HAVUZLU KUBBELİ ASMA TAVAN MODELLERİ GÖRELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top