Harika Butik Cafe Dekorasyon Örnekleri 2021

Modern Cafe Dekorasyon Fikirleri

Binbirdekor.com olarak dekorasyon ve mobilya konusunda sadece evlerinize yada ofislerinize dokunmuyoruz. Özgün ve orijinal bir Cafe gibi işletme açma hayali kuran veya bu hayali başarıp işin dizayn aşamasında olan okurlarımıza da başta Cafe dekorasyon maliyeti olmak üzere, ilham alabilecekleri Cafe Konseptleri Örnekleri sunuyor, çeşitli Cafe dekorasyon firmaları ve Cafe dekorasyon aksesuarları hakkında bilgiler vermeye çalışıyoruz. Mesela bu konu da son olarak Konsept cafe tasarımları gibi bir konu ile huzurlarınıza çıkmıştık. Bunun yanında cafe duvar dekorasyonu için cafe temasına uyumlu inanılmaz cafe duvar kağıtları da sayfalarımıza konuk olmuştu ki eğer bir cafe açmayı düşünüyorsanız veya halihazırda bir cafeniz varda duvar dekorasyonunda görsel bir şölene ihtiyacınız var ise özellikle bu makalemize linke tıklayarak göz atmanızı öneririz…

Butik Cafe Yeni Fikirler

Biraz işsizlikten, biraz da hayalperestlikten kaynaklanan cafe açma hayali sadece liseyi bitirip işsiz kalan her gencin hayali değil, iş hayatına veda edip, evde oturmaya başlayan, belirli bir süre sonrada sıkıntıdan patlayan tüm emeklilerin ortak hayalidir aslında. Arada ki fark, gençlerin biraz daha uçuk kaçık bir cafe, emeklilerin ise yaşıtları ile oturup laflayarak zaman öldürecekleri oturaklı bir cafedir. Anlayacağınız sadece temalar farklı ama hayal aynıdır. İşin iyi olmayan tarafı ise bu işin hiç hesaplanmayan edilmeyen maliyetidir.

Cafe Maliyeti Ne Kadar Olabilir ki ?

Hal böyle olunca, ortaya gencinden yaşlısına bir çok girişimci dolayısı ile de bir çok cafe çıkıyor. Bir sokağın her köşe başında irili ufaklı, farklı farklı kesimlere hitab eden bir çok cafe açılıyor. Tabi sonuçta bu bir pasta ve her açılan cafe bu pastada ki dilimleri gün geçtikçe küçültüyor. Öyle bir zaman geliyor ki bu küçük dilimler, bırakın bir kaç kuruş kar etmeyi, o işletmenin, elektrik, su, vergi ve kira gibi ana giderleri bir yana, cafe’nin personel, çay, şeker gibi hayati giderlerini de karşılayamaz hale geliyor. Sonuçta bu küçük cafeler büyük bir borç batağı altında kapılarına kilit vurmak zorunda kalıyor.

Cafe Açmak İyi Bir Ticari Fikir mi ?

Elbette ki konumuz ekonomi değil ve muhtemelen hayalinizde ki cafeyi açmak için bu sayfadasınız. Niyetimizde böyle karamsar bir yaklaşımla sizleri hayalini kurduğunuz bu niyetten vazgeçirmek değil. Ancak yaşanabilecek en kötü senaryo hakkında da kulağınıza bir kaç acı gerçeği fısıldamak zorundayız. Zaten bu acı gerçekler hakkında bir çoğunuzun etrafında gördüğü yada bizzat yaşadığı kanıtlar olmuştur. Bu nedenle bu acı gerçekleri nasıl tersine çevirebileceğiniz konusuna bakalım.

Cafe Dizayn Dekorasyon Fikirleri

Eğer hakikaten uzun ömürlü, kar getiren ve kazandırdığı kadar eğlendiren, keyif aldıran ve her şeyden önemlisi istediğiniz kesime hitabeden bir cafe açmak istiyorsanız belirlediğiniz kesime göre bir dekorasyon ve dizayn yaptırmanız bu konuların en başında geliyor arkadaşlar. Bir cafenin dekorasyonu her şeyidir, insanların müdavim olmasını yada oraya bir daha uğramamasını sağlar. Bu nedenle dekorasyon konusunda mümkün olduğunca tarzınıza bağlı kalın.

İşinize Yarayacak Cafe Dekorasyon Önerileri

Cafenizin tarzına göre Mini cafe dekorasyonu yada otantik cafe dekorasyonu gibi bir tema belirlemeniz ve bu temada doğru adımlar atmanız çok önemli arkadaşlar. Temanızı belirledikten sonra ise yapacağınız ilk iş başarılı olmuş, işletme sahibine kar getirmiş, içi tıklım tıklım dolu cafe dekorasyon örneklerinden bol bol incelemek ve her birinden detayları almak olacaktır. İşte burada da devreye binbirdekor.com giriyor. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde ilham alabileceğiniz bir çok farklı butik cafe örneğini beğenilerinize ve bilgilerinize sunuyoruz. Dilerseniz buna, esinlenmek, dilerseniz küçük bir ödünç alma diyin ama bu konu da sizlere yardımı dokunacak harika fikirleri buradan alabilirsiniz…

Butik Cafe Görselleri Dekorasyon Örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir