Hangi marka akıllı dijital sayaç ?

Elektrik tasarrufu sağlamak için, fazla elektrik faturası neden gelir, en az yazan elektrik sayaçları, en iyi akıllı sayaç modelleri, hangi marka akıllı sayaç, akıllı sayaç iyimi, akıllı sayaç fiyatları, akıllı sayaçlar nasıl, dijital elektrik sayaçları.. 

Merhaba değerli binbirdekor.com takipçileri son zamanlarda özellikle evlere gelen yüksek elektrik faturaları hakkında şikayetler aldı başını gidiyor. Her akşam haberleri izlerken mutlaka böyle bir haberle karşılaşıyorum ve bu durum içimi bir kurt gibi kemiriyor, zira son zamanlarda evime 250-300 TL arası uçuk elektrik  faturaları geliyor. Çift klima çalıştırıyorum diye normaldir diye düşünüyordum, ancak bu haberler beni acayip kıllandırdı ve bir araştırma yapmak istedim. Yaptığım araştırmalar sonucunda gelen faturaların normal olduğu kanısına vardım, çünkü ülkemizde enerjini maalesef çok çok çok pahalı. Mazotun 4.5, benzinin ise 5 küsür lira olduğu ülkemizde elektrik kilowatının 40 kuruş olması gayet normal geldi bana :) Aslında bunların hepsinin 2 katı olması gerekiyor, örneğin mazot litresinin 10 TL, benzinin 15 TL, elektriğin kilowatının ise 2 TL falan olması gerekiyor. Aranızda delirdiğimi düşünenler mutlaka vardır, ancak biz bunu hak ediyoruz, zira tüm halklar layık oldukları şekilde yönetilirler. Atıyorum yarın hükümet kalkıp mazotun litresini 10 lira yaptım dese hanginiz itiraz edebilir, paşa paşa petrol istasyonuna gidip litresi 10 TL ‘den mazot alırsınız :)

en az yazan akıllı sayaç

Neyse arkadaşlar iş siyasete bindi dilerseniz yukarda yazdıklarımı unutun, biz gelelim konumuza, evet dijital sayaçlar yada halk arasındaki adı ile akıllı sayaçları kullanmaya başladığımız zamandan bu yana elektrik faturalarımızda şişkinlik yaşandığı bir gerçek. Bu durumda doğru elektrik sayacını takmak çok önemli.

elektrik tsrf button

Evime yüksek gelen elektrik faturaları ile ilgili yaptığım araştırmalar esnasında SGKbilgileri.blogspot.com ile tanıştım. Bu konuda oldukça uzmanlar, en iyi akıllı sayaç, kaçak elektrik itirazı, kayıp kaçak bedeline itiraz ve fazla elektrik faturalarına itiraz  gibi konularda uzmanlaşmışlar ve oldukça değerli bilgiler veriyorlar. Sizlerde bu tip konulardan muzdarip iseniz bu siteyi incelemenizi öneririm, zira birçok ben derdimin dermanını ve aklıma takılan bir çok sorunun cevabını bu sitede buldum.

SGKBLOG LOGO

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal yeni yatak modelleri ve fiyatları 2014 (Agility)

İstikbal yatak modelleri, istikbal yatak fiyatları, istikbal çift kişilik yatak fiyatları 2013, istikbal therapedic yatak fiyatı özellikleri resimleri... Merhaba arkadaşlar...

Kapat