Hamak Görünümlü Küvet Tasarımı

Farklı banyo küveti modelleri özel tasarım banyo küvetleri ilginç banyo aksesuarları banyo dekorasyon fikirleri – Çılgın tasarımlara imza atan İngiltere kökenli tasarım stüdyosu Splinter Works sınırlı sayıda piyasaya sunacağı oldukça farklı bir tasarıma daha imza atarak dikkatleri üzerine bir kez daha çekmeyi başardı.

En az sıcak su ile doldurulmuş bol köpüklü bir banyo küveti kadar dinlendirici olan bir şey daha vardır, o da yaz sıcağında iki ağaç gölgesi arasına gerilmiş görkemli bir hamak:)

İşte Splinter Works tasarımcıları bu düşünceden yola çıkarak dinlenme temalı iki öğeyi kombinlemişler ve ortaya bu sansasyonel ürün çıkmış.

hamak görünümlü banyo küveti_2

Her yanından konfor sızan ve görsellerine göz atarken bile iliklerinize kadar dinlendiren bu banyo küveti, kelimenin tam anlamıyla bir hamak gibi iki banyo duvarı arasına paslanmaz çelik braketler ile sabitlenerek havada kalıyor.

hamak görünümlü banyo küveti_3

İçi hemen yanında bulunan ve yine özgün bir tasarıma sahip bataryadan doldurulan Hamak-Küvet ‘in boşaltılması ise altındaki drenaj deliğinden banyo tahliye deliğine aktarılması ile gerçekleşiyor.

hamak görünümlü banyo küveti_4

Eğer çevreci iseniz bu boşaltım sizstemini leyhinizede çevirebiliyorsunuz, atık suyu ziyan etmemek adına, klozet gibi başka bir alanda daha kullanabilmek için küvetteki suyu drenaj deliğinden başka bir yere alıp depolayadabiliyorsunuz…

hamak görünümlü banyo küveti_5

Anlayacağınız 2.7 metre uzunluğunda ve tamamen karbon fiberden üretilmiş bu konsept küvet, şık bir tasarım olduğu kadar, çevreci de bir ürün 🙂

hamak görünümlü banyo küveti_6

 

hamak görünümlü banyo küveti_7

 

hamak görünümlü banyo küveti_8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir