Ham Betondan Sıradışı Aydınlatma Tasarımları

Dekoratif aydınlatma modelleri farklı avize tasarımları ilginç aydınlatma armatürleri en güzel mutfak avizeleri

Ahşap, kumaş, kağıt gibi daha sıcak ürünler varken son zamanlarda beton gibi soğuk hatta bazen insanın içini ürpertecek kadar soğuk bir malzeme olan betonda nereden çıktı. Farkında mısınız bilmiyorum, son zamanlarda özellikle duvar dekorasyonunda beton görünümlü duvar kaplamaları ve beton görünümlü duvar kağıtları pek bir revaçta. Hatta trend oldu diyebiliriz :)

İnanmayacaksınız ama şimdi sizlere tanıtacağım aydınlatmalarda betondan imal edilmiş. Bavyera kökenli tasarımcı Stefan Gant, altın ve gümüş öğelerle kombine ederek vitrine çıkardığı yeni koleksiyonunda tamamen ham beton kullandı. Foto galerimizde de göreceğiniz üzere bu avizeler yada her ne ise :) bildiğiniz dökme beton. Bu tasarımlara bir yorum yapamıyorum, hatta güzel mi çirkin mi ona bile karar veremedim. Yorumu sizlere bırakıyorum. Ama şunuda söylemeden geçemiyorum, bizler bir gecede 6000 ağacı kesmeye devam edersek etrafımızdaki beton tarlaları, beton dekorasyon uygulamaları gün geçtikçe artacak ve bir gün bakacağız ki beton çatal, kaşık ve tabaklarla yemek yiyoruz :)

SIRADIŞI AVİZE TASARIMLARI FOTO GALERİ

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Sezon Bahariye Halı Modelleri (Ruby)

Yeni Sezon Halı modelleri Bahariye yeni sezon halı modelleri görselleri en güzel salon halıları mopern avangard halı modelleri markaları desenleri...

Kapat