Güney Kore’den Çok Güzel Pop Art Duvar Kağıtları

Duvar kağıtları geride bıraktığımız 10 yıl içerisinde oldukça değişti. Bir zamanların lüks salonlarını süsleyen, Fransız tarzı duvar kağıtları şimdiler de daha renkli, daha eğlenceli bir hal aldılar. Modern dekorasyon tarzlarının yükselişe geçmesi ile de en çok tüketilen dekorasyon ürünleri arasına girdiler.

Piyasada binlerce duvar kağıdı markası, buna bağlı olarakta onbinlerce duvar kağıdı deseni var. Evin her alanında kullanılan duvar kağıtları için aradığınız deseni, hatta daha fazlasını bulabiliyorsunuz. İnsanlar, salonlarında, yatak odalarında, çocuk odalarında, hatta antrelerinde bile duvar kağıtlarına yer verirken, en çok tercih edilen ithal duvar kağıtlarının başında Güney Kore menşeili duvar kağıtları geliyor.

Belki de fiyatları daha uygun olduğu için tercih edilen Güney Kore duvar kağıtlarında ise sıradışı desenlere rastlıyoruz. Örneğin şimdi inceleyeceğimiz Bonjour Duvar Kağıtları. Markanın gerçekten muhteşem desenleri var. Pop Art desenlere sahip bir kartelası var. Modern oturma odaları, country tarzı mutfakları ve genç odası duvar dekorasyonu için biçilmiş kaftan olan Bonjour Duvar Kağıtlarının foto galerimizde beğeninize sunduğumuz desenlerine mutlaka göz atmanızı öneririz…

GÜNEY KORE BONJOUR DUVAR KAĞIDI DESENLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Çocuk Odaları İçin Dekoratif Karatahta Uygulamaları

Çocuk odası dekorasyonu başlı başına bir bilim dalım olması gerekiyor, zira çocuklarımız zamanlarının oldukça uzun...

Kapat