Göz kamaştıran ışıklı lavabolar

Işıklı lavabo modelleri led ışıklı banyo lavaboları farklı lavabo modelleri banyo dekroasyon fikirleri resimleri örnekleri…

Yaklaşık 3-4 yıl önce yenilediğim, ama bir türlü içimin ısınmadığı banyo dekorasyonumu yeniden yenilemeyi düşünüyorum 🙂 Çünkü dekorasyon trendleri hızla değişiyor ve bir kaç yıl önce moda olan bir tarz, bir anda demode olabiliyor. Örneğin ben banyo dekorasyonumda yatay bordür kullandım, ancak şu sıralar özellikle modern binaların banyolarında bordürler dikey olarak döşeniyor. Ahşabı çok sevdiğimden ahşap görünümlü seramikler kullandım, ancak şu sıralar özellikle siyah beyaz veya doğal taş görünümlü seramik modelleri revaçta. Dolayısı ile bu defa banyomda, ileriyi görerek, geleceğin banyoları hakkında tahminler yürüterek, “bekle ve gör” politikası uygulayarak, araştırarak yenilemeye gideceğim.

Aslında buna cesaretim yok, bildiğiniz gibi banyo dekorasyonu hakikaten zor bir iş, kırma dökme, çıkan bir kaç traktör molozun koridorlardan taşınması, su ve elektrik tesisatında değişiklik off offf…  Üstelik bir haylide masraflı, hele de az önce belirttiğim fikirlerime katılanlar için. Dolayısı ile şu sıralar sadece bakınma ve fikir edinme aşamasındayım, gelecek yıllarda banyolarda ne tür trendler yer alacağını araştırıyorum.

Boşa kürek sallamadığımıda şimdi beğeninize sunacağım ışıklı lavabolara rastlayınca anladım arkadaşlar. Yüksek bir ihtimalle önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde bu fantastik lavabolar banyoların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olacak. Eğer sizde benimle aynı fikirleri paylaşıyor ve banyonuzda bir yenilemeye girmek istiyorsanız, hemen alt tarafta, foto galerimizde beğeninize sunduğum bu lavaboları görmenizi ısrarla tavsiye ederim…

“Göz kamaştıran ışıklı lavabolar” Konusunda 3 Yorum Var

 1. selam ben mersin anamurdan mustafa ay aslen Orduluyum ..sizden rijam benim lavobo projem var ilgilenirseniz her alanda oteller evler okullar neresi olursa çok iyi tutacağına inanıyorum …lütfen ilgilenen olursa benimle 05386442775 numaradan arayabilirlrmi..mersin anamurdan selamlar …ben fikrimi söylersem sizler yapacağınızdan emin olun..

  1. Projenize katkıda bulunmak isteriz, örneğin görselleriniyollayın bize ve burada takipçilerimizle paylaşalım…

 2. Merhaba
  Biz ışıklı lavabo üretimine yarından itibaren başlıyoruz.
  Patent başvurumuzu yaptık.
  Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir