Gökyüzü Desenli Asma Tavanlar

Asma Tavan Dekorasyonu

Proxy asma tavan sistemleri gökyüzü desenli asma tavan yapay  gökyüzü asma tavanlar tavan dekorasyon fikirleri en güzel tavan dekorasyonları proxy asma tavan resimleri ve örneklerini paylaştığımız binbirdekor.com sayfasına hoş geldiniz. Aklınızda sıra dışı bir tavan dekorasyonu var ise doğru adrestesiniz efendim…

Asma Tavanın Dekorasyonda ki Yeri

Bir zamanlar tavan dekorasyonunda sadece alçıdan imal edilen kartonpiyer ve yine alçı avize göbekleri gibi ürünlerden başka aksesuar ve detay seçeneklerimiz yoktu. İlerleyen zaman içerisinde aslında pek de ehemmiyet vermediğimiz tavan dekorasyonunun ne kadar önemli olduğunu fark ettik.

Yeni Asma Tavan Modelleri

Bu durum zaman içerisinde teknolojiyi de ardımıza alarak tavan dekorasyonunda yeni yeni şeyler keşfetmemize neden oldu. Tavan dekorasyonunda hakikaten önemli gelişmeler yaşadık ki bu duruma gösterebileceğiniz en bariz örnek alçıpan asma tavan modelleri oldu.

Alçıpan Asma Tavanların Yerine

Mekanlara lüks ve hoş bir görünüm kazandıran Alçıpan asma tavanlar oldukça tutuldu. Fakat takdir ettiğiniz üzere her teknolojinin belirli bir ömrü var. İnsanlar sürekli eşitli yenilikler peşinde koşuyor. Dolayısı ile artık alçıpan asma tavanlarda tıpkı bir önce ki selefleri kartonpiyerler gibi yavaş yavaş ömrünü sonlandırıyor ve yerlerini, bir sonra ki yeni teknolojilere, yeni uygulamalara bırakmaya hazırlanıyorlar. Bu yeni teknolojilerden ilk gözüme çarpanı ise mekanlara dehşetengiz bir güzellik katan Proxy tavanlar.

Proxy Asma Tavan Nedir ?

Adı biraz tuhaf, en azından asma alçıpana göre 🙂 Fakat  tıpkı alçıpan sistemlerde olduğu gibi yine iskelet yapısı kullanılan ve bu iskelete dilediğiniz görselin gerdirme yöntemi ile giydirildiği bir sistem. Bu sistem ayrıca dekoratif görünümünün yanında akustik ve son derece ferah bir aydınlatma elde etmenizi de sağlıyor.

Farklı Uygulamalardan Örnekler

Pek merak ettiğim bu Proxy Tavan sistemlerini sizler için inceledim arkadaşlar, aman Allah’ım bayıldım, bayıldım hastası oldum ve sizler için görsellerini foto galerimizde paylaştım eminim sizlerde benim gibi bu tavan sistemlerine hasta olacak, evinizde yada ofisinizde mutlaka görmek isteyeceksiniz. Şimdilerde bunu bir çok firma profesyonel olarak uyguluyor. Bulunduğunuz ilde de bu tip işler yapan firmalar mutlaka vardır. Proxy asma tavan fiyatları hakkında detaylı bilgileri bu tip imalathanelerden alabilirsiniz.

PROXY GÖKYÜZÜ ASMA TAVAN SİSTEMLERİ FOTO GALERİ

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2019 Çift Kişilik Karyola Başlık Modelleri ve Fiyatları Tüm Markalar !..

Yatak Başlığı Modelleri Yeni sezon mobilya ürünlerini ülkemizin lider mobilya markalarının vitrinlerinden incelemeye, hem fiyatları,...

Kapat