Gökyüzü Desenli Asma Tavanlar

Gergi Tavan Modelleri

Tavan dekorasyonunuza katkıda bulunmak adına bu güne değin, bilindik asma alçı tavan modellerinden örnekler sunduk. Bu sayfamızda ise farklı bir asma tavan dekorasyon sistemine geçiş yapıyoruz arkadaşlar. Piyasada Gergi tavan olarak bilinen, Proxy asma tavan sistemleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda evinizin her köşesi için, başta En güzel salon Gergi Tavan Modelleri olmak üzere, Antre gergi tavan ve Koridor gergi tavan Modelleri ve fiyatları ile Osmanlı Gergi Tavan modelleri ve örneklerini bilgi ve beğenilerinize sunacağız. Çeşitli marka ve imalatçılarının, Gergi Tavan Modelleri katalog ve kartelalarından en beğenilen tasarımları sizlerle buluşturacağız. Tavan dekorasyonunda köklü değişiklikler yapmak isteyen binbirdekor.com okurları için son derece farklı fikirler ve görselleri bir araya getireceğiz. Bu nedenle eğer evinizde farklı bir asma tavan sistemi kullanmayı düşünüyorsanız buradaki örneklere mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Gergi Tavanın Dekorasyonda ki Yeri

Bir zamanlar tavan dekorasyonunda sadece alçıdan imal edilen kartonpiyer ve yine alçı avize göbekleri gibi ürünlerden başka aksesuar ve detay seçeneklerimiz yoktu. İlerleyen zaman içerisinde aslında pek de ehemmiyet vermediğimiz tavan dekorasyonunun ne kadar önemli olduğunu fark ettik.

Yeni Moda Asma Tavan Modelleri

Bu durum zaman içerisinde teknolojiyi de ardımıza alarak tavan dekorasyonunda yeni yeni şeyler keşfetmemize neden oldu. Tavan dekorasyonunda hakikaten önemli gelişmeler yaşadık ki bu duruma gösterebileceğiniz en bariz örnek alçıpan asma tavan modelleri oldu.

Alçıpan Asma Tavan Yerine Gergi tavan

Mekanlara lüks ve hoş bir görünüm kazandıran Alçıpan asma tavanlar oldukça tutuldu. Fakat takdir ettiğiniz üzere her teknolojinin belirli bir ömrü var. İnsanlar sürekli eşitli yenilikler peşinde koşuyor. Dolayısı ile artık alçıpan asma tavanlarda tıpkı bir önce ki selefleri kartonpiyerler gibi yavaş yavaş ömrünü sonlandırıyor ve yerlerini, bir sonra ki yeni teknolojilere, yeni uygulamalara bırakmaya hazırlanıyorlar. Bu yeni teknolojilerden ilk gözüme çarpanı ise mekanlara dehşetengiz bir güzellik katan Proxy tavanlar.

Proxy Asma Tavan Nedir ?

Adı biraz tuhaf, en azından asma alçıpana göre 🙂 Fakat  tıpkı alçıpan sistemlerde olduğu gibi yine iskelet yapısı kullanılan ve bu iskelete dilediğiniz görselin gerdirme yöntemi ile giydirildiği bir sistem. Bu sistem ayrıca dekoratif görünümünün yanında akustik ve son derece ferah bir aydınlatma elde etmenizi de sağlıyor.

Gergi Tavan uygulama Örnekleri

Pek merak ettiğim bu Proxy Tavan sistemlerini sizler için inceledik arkadaşlar, adeta bayıldık, deyim yerinde ise hastası olduk ve sizler için görsellerini hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde paylaştık. Emin olun sizlerde bizim gibi bu tavan sistemlerine hasta olacak, evinizde yada ofisinizde mutlaka görmek isteyeceksiniz. Şimdilerde bunu bir çok firma profesyonel olarak uyguluyor. Bulunduğunuz ilde de bu tip işler yapan firmalar mutlaka vardır. Proxy asma tavan fiyatları hakkında detaylı bilgileri bu tip imalathanelerden alabilirsiniz.

PROXY GÖKYÜZÜ ASMA TAVAN SİSTEMLERİ UYGULAMA ÖRNEKLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir