Geleneksel Vietnam Mimarisinden Bir Örnek

Dünyadan Farklı Mimari Tasarımlar

Daha önce “Mükemmel Mimariler” kategorimizde, İskandinav ülkelerinden, Brezilya‘dan Avrupa ‘dan hatta İsrail‘den mimari ve dekorasyon örnekleri vermiştik. Ayrıca Türkiye’deki ilginç mimari yapılar ve mimari eserler de konuk olmuştu sayfalarımıza. Kısacası ister bir ev ister bir işletme olsun dünya üzerinde ki bir çok modern mimari yapılar ve değişik yapılar binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşturuldu ve buluşturulmaya da devam ediyor.

Dünyanın En Güzel Otel Tasarımları

Şu sıralar belki de yaz mevsiminden kaynaklı otellere takmış durumdayız arkadaşlar. Hatırlarsanız kısa bir zaman önce, dünyanın en pahalı oteli yada dünyanın en büyük otelleri gibi dünyadan, dünyanın en lüks oteli antalya yada dunyanin en iyi oteli kapadokya ve Türkiye’nin en iyi sahil otelleri gibi ülkemizden çeşitli ilginç otel tasarımlarını incelemiştik. Bu günde yine sizlere sıradışı otellerden birini tanıtacağız. Ancak hemen alt tarafta ki görsellere geçmeden uyarmak isteriz ki bu görseller yüksek seviyede tatil ihtiyacı uyandırır 🙂 Eğer yıllık izniniz falan yoksa hiç bakmayın arkadaşlar…

Vietnam Otelleri

Yine yurt dışından uzak diyarlardan farklı mimari yapıları, farklı ırkların kültürü ile yoğrulmuş dekorasyon tarzlarını incelemeye devam ediyoruz. Yine her zaman olduğu gibi sıradışı bir ülkeyi seçiyor ve ülkenin dünyaa ünlü konaklama ve dinlenme merkezlerinden birini incelemeye alıyoruz… Efendim bu sefer ki durağımız Vietnam.

Doğu Vietnam’ın Ninh Van Bay bölgesinde yer alan dramatik kaya oluşumları arasında muhteşem bir deniz manzarasına nazır Six Senses Ninh Van Bay Resort & Spa ‘dan bakarken bile dinlendiren kareler sunacağız ve bu arada yaklaşan bayram için cennet gibi bir tatil köşesini de tanıtmış olacağız siz değerli takipçilerimize.

Unutulmaz bir tatil olanağı sunan Six Senses, muhteşem denizinin yanında her birinde kendine özel havuzu bulunan 58 lüks villadan oluşuyor.

 

 

 

 

 

 

 

Dünyanın En Güzel Otel Projesi BURADA

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir