Site rengi

Tasarım

Geçtiğimiz Yılın En Tutulan Köşe Takımları

Geçtiğimiz Yılın En Tutulan Köşe Takımları

Yeni yıla 2016 model bir köşe takımı ile giremememiş olabilirsiniz, ancak bu önemli bir kayıp değil, zira 2015 yılında piyasaya çok şahane köşe takımları sunuldu. Bu şu anlama geliyor, 2016 yerine ondan daha güzel 2015 model bir köşe takımı seçerek hem evinizi, hem de bütçenizi güzelleştirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere yakın bir zaman sonra 2015 ürünleri kampanyalı olarak satışa sunulacak, hatta sunulmaya başladılar bile :)

Dolayısı ile bizlerde bu şekilde düşünen binbirdekor.com takipçilerini düşünerek, bir almanak hazırladık. Geçtiğimiz yılın köşe takımları arasında en güzellerini bir araya getirdik. Marka marka model model araştırdık. Bir çok markanın 2015 köşe takımları arasında sizler için seçtiğimiz en güzellerini foto galerimizde beğeninize sunduk.

Şimdi tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp, foto galerimizde gezinmek olacak. Burada beğenidiniz bir köşe takımı olursa zaten markası ve modeli üzerinde yazıyor, üstelik bu köşe takımlarının bir çoğu şu an indirimdeler. Ancak elinizi çabuk tutmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz, zira bu ürünlerin çoğu belli bir stoğa sahip ürünler, anlayacağınız siz gidinceye kadar depoda bir şey kalmayabilir :)

2015 YILININ EN GÜZEL KÖŞE TAKIMLARI MARKALARI MODELLERİ GÖRSELLERİ

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Kum Beji Duvar Renkleri ve Koltuk Takımı Kombinleri

Bildiğiniz üzere son zamanların, hatta son bir kaç yılın vazgeçilmez duvar renkleri Kum Beji. Etrafınıza bir bakının bu rengin ne ...

Kapat