Gardrop Modelleri

Sürgülü Gardrop modelleri
Klasik yatak odası takımlarında bulunan gardroplar yerlerini yavaş yavaş sürgülü gardroplara bırakıyor. Oda alanı açısından avantaj sağlayan bu gardroplar aynı zamanda içlerinde bulundurdukları kravat askıları, ayakkabılıklar ve çorap çekmeceleri gibi bir çok avantajıda kullanımımıza sunuyor. Peki sizin hayalinizdeki Gardrop hangisi ?..

Gardrop Modelleri Galerisi

“Gardrop Modelleri” Konusunda 2 Yorum Var

  1. Bu yeni gardrop modelleri gerçekten çok güzel, hepsi adeta bir giyinme odasını andırıyor. Ancak tavsiyem hazır alınmaması. İyi bir marangoz bu resimler kadar güzel gömme gardroplar yapabilir…

  2. Sürgülü gardrop modellerinin araştırmasını yaparken sizin sitenizdeki sürgülü gardrop modellerndeki fotoğraflardaki dolaplar istediğim özellikte olduğu için yazdım.Size sorum sürgülü gardrop 1 ve sürgülü gardrop 4 ürünleri hangi marka, malzemesi, sürgülü kapak görünüm fotoğtafı ve bu iki ürünü fiyatı nedir. Bunlarla ilgili ayrıntılı bilgi ve fotoğraflar konusunda yardımcı olmanız.Satınalma talebim olursa ben Kaman-Kırşehir’de ikamet ediyorum teslimat ve ödeme koşullarında yardımınızı beklerim. Hayırlı işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir