Fonksiyonel Yatak Modelleri

Küçük dairelerde yaşayanların en büyük sıkıntılarıdır mobilya yerleşimi, zira standart mobilya ürünleri küçük dairelerde kolay kullanılamayacağı gibi (alan darlığından kapağı yarım açılan bir dolap veya çekmece gibi), dekoratif de durmayacaktır. Yani anlayacağınız standart mobilyalar bu tip dairelerde alan daraltmaktan başka hiç bir işe yaramaz. Özellikle çift kişilik karyolalar yatak odalarındaki alanı neredeyse tek başına tüketirler ve hareket rahatlığını kaybetmenize neden olurlar. Bu anlamda küçük daireler için en ideali, fonksiyonel mobilyalar seçmektir. Daha önce ki binbirdekor.com makalelerinde sizlere fonksiyonel mobilya örnekleri sunmuştuk, şimdi ise yatak odalarınızı genişletecek bir kaç fonksiyonel yatak ile tekrar huzurlarınızdayız…. 

 

 

7 Yorum “Fonksiyonel Yatak Modelleri”

  1. fonksiyonel yatakların fiyatlarını öğrenmek istiyorum.kargo ile gönderiyormusunuz ölçüleri nelerdir web sitesinde bunun gibi bilgileri göremedim.saygılar ESKİŞEHİR.

    1. Merhaba Ferhat, bizler sadece ürün tanıtımı yapan ve mobilya dekorasyon fikirleri veren bir siteyiz, dolayısı ile herhangi bir şekilde satış yapmamaktayız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir