Filli Boya Özgecan’a Sessiz Kalmadı !..

A+
A-

Geçtiğimiz günlerde yaşanan ve tüm Türkiye’nin içini yakan Özgecan Aslan vakasına tepkiler gitgide çığ gibi artarken, ülkemizin uzun süredir bulamadığı birlik ve beraberlik böyle vahim bir durumda zirveye ulaştı. Toplumun tüm kesimlerinden Özgecan’ın katillerinin en ağır cezayı alması, hatta bu kişilere özel İdam Cezasının yeniden getirilmesi ekranlardaki spor programlarında bile tartışılır hale gelmişken, Filli Boya ‘da TV kanallarına verdiği reklamla Özgecan olayına tepkisini ekranları 30 saniyeliğine karartarak verdi.

Filli Boya tarafından Özgecan için hazırlanan ve saat 21.00 ile 22.00’de yayınlanan reklamda, siyah ekran üzerinde ‘SİMSİYAH’ ve #özgecanicin ifadelerine yer verildi. Bizlerde binbirdekor.com olarak Filli Boya‘ya olaya duyarsız kalmadığı için teşekkür eder, bu vesile ile merhume kızımız Özgecan‘a yüce Allah’tan rahmet, ailesi ve geride kalan tüm sevdiklerine sabırlar dileriz….

Özgecan İçin Simsiyah

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
2015 Mutfak Dolabı Trendleri

2015 Mutfak dekorasyon fikirleri küçük mutfaklar için modern dekorasyon önerileri modern mutfak dolapları en güzel mutfak dekorasyon örnekleri... Modern mutfak...

Kapat