Filli Boya İç Cephe Renkleri 2021 Renk Kartelası

2021 İç Cephe Boya Renkleri

Havaların ısınması ile birlikte koca bir kıştır hayalini kurduğunuz duvar rengi değiştirme işi için zaman daralırken muhtemelen sizlerde artık duvar rengi seçimi olayını hızlandırmışsınızdır. Bu nedenle binbirdekor.com olarak bizlerde yardımınıza geliyor ve 2021 duvar boyası renkleri araştırmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konu da son olarak En çok boyanan duvar renkleri ile En çok kullanılan Boya renkleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Bunun yanında evi aydınlık gösteren boya rengi araştırmalarımız dahilinde açık kil rengi duvar boyası ile Lületaşı rengi ve Fildişi rengi gibi renklere göz atmıştık. Ayrıca boya markaları incelemelerimiz dahilinde son olarak Marshall Boya Renkleri 2021 kataloğunu paylaşmıştık.

2021 Trend Duvar Boya Renkleri

Bu sayfamıza ülkemizin en önemli boya markalarından Filli Boya konuk oluyor. Markanın 2021 duvar boya renkleri sizler, daha doğrusu yaklaşan yaz aylarında evlerini boyattırmak isteyen okurlarımız için duvar boya renkleri ve isimleri ile birlikte detaylı olarak inceleniyor.

Filli Boya 2021 İç Cephe Renk Katalogları

Marka büyüklüğüne yakışır bir şekilde bir çok iç cephe rengini müşterilerinin beğenilerine sunuyor. 2021 boya renkleri içeren, Su bazlı iç cephe renk kartelasında binlerce farklı rengi sunuyor. Bu kartela, Filli Boya Ortak İç Cephe Renk Kartelası, Alpina Renklendirme Sistemi (ARS) Renk Kartelası ve Filli Boya Stil Sahibi Evler Kartelası olmak üzere 3 farklı karteladan meydana geliyor. Bu kartelalar içerisinde, salonlarınıza da, genç odalarınızda, çocuk odalarınızda, yatak odanızda, antreleriniz de, kısacası evinizin hemen her alanında kullanabileceğiniz, öyle muhteşem, öyle modern ve yeni renkler var ki şaşarsınız. Dolayısı ile vakit kaybetmeden göz atmaya başlayalım…

Filli Boya Ortak İç Cephe Renk Kartelası

Su bazlı iç cephe renk kartelaları içerisinde bulunan ilk ortak iç cephe renk kartelası. Bu kartela 100 farklı renkten meydana geliyor.  Bu kartela içerisinde filli boya lületaşı rengi gibi markanın en çok tutulan duvar boya renkleri yer alıyor.

Özellikle salon duvar renkleri araştıran okurlarımızın çok beğeneceğini düşündüğümüz, filli boya kristal kuvars rengi yada ıhlamur gibi güzel renkler de bu kartela içerisinde.

Tabi bu kartela sadece salon duvar renkleri içermiyor, yatak odalarında kullanabileceğiniz Leylak, Lila, Violet ve Frezya duvar rengi gibi etkileyici tonlar bulabilirsiniz.

Filli Boya Alpina Renklendirme Sistemi (ARS) Renk Kartelası

Tamı tamına 144 renkten meydana gelen ARS kartelasında ise daha bir canlı ve sıcak renklere yer verilmiş. Sarının Başak ve Limon gibi tonları, Pembelerin, Kırmızıların, Gül Kurusu, Framboaz, Kuş Burnu gibi farklı tonları ve daha bir çok cıvıl cıvıl renk tonu bu kartela içerisinde yer alıyor.

Modern mekanlar tasarlamak yada dekorasyonuna modern dokunuşlarda bulunmak isteyenlerin çok beğeneceğini düşündüğümüz bu kartela içerisinde sadece yukarıda bahsettiğimiz Karadut yada Erguvan veya Gül Kurusu gibi renk tonları değil, bu tonların koyudan açığa, bir kaç farklı tonu da bulunduruyor.

 

Alpina Renklendirme Sistemi kartelasında Yeşil ve Mavilerde durum aynı… Avakadonun bir kaç farklı tonu,  Verde, Tütün, Amazon tonları koyudan açığa hemen her zevke hitab edecek şekilde farklı tonlar kartelada kendine yer bulmuş.

Filli Boya Stil Sahibi Evler

Bu kartela da hem zıpır, hem de oldukça ağır renkler bir arada sunulmuş. Salonlarda yada ofis gibi ağır mekanlarda kullanabileceğiniz, Rezene, Hasır, Kehribar ve Krom gibi renklerde var,

Masal gibi pembe tonları, Yudum gibi Mavi tonları,  çocuk odalarında yada bebek odalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz, Kıvılcım, Menekşe, Karnaval yada Koral gibi cıvıl cıvıl renkler de var…

Filli Boya Yeni Renk Kataloğunda Daha Binlerce Renk Var !..

Bu sayfamızda Filli Boya 2020 kataloğu içerisinde yer alan 3 farklı kartelayı sizlerle paylaştık. Fakat markada daha bir çok farklı kartela var. Örneğin Su bazlı iç cephe renk kartelasında, özel olarak duvar rengi yaptırabilmenize olanak sağlayan, Kırımızı,Turuncu,Sarı, Yeşil, Mavi, Mor, Kahve, Gri ve Pastel tonlarından oluşan Renxmatik İç Cephe Renk Kartelası var.

Filli Boya Değerli Taşlar Kartelası

Filli Boya bunun yanında birde sürpriz yaparak Su bazlı iç cephe renk kartelasına, barit, kuvars,
dolomit, silikat ve talk gibi bugüne kadar boyalarında hammadde olarak kullandığı daha birçok değerli taşı, Filli Boya Değerli Taşlar Kartelası adı altında göz alıcı bir şekilde bir araya getirerek  müşterilerinin beğenilerine sunmuş. İlerleyen günlerde bizlerde bu özel kartelayı yine sizler için tüm detayları ile inceleyecek ve burada olduğu gibi bilgi ve beğenilerinize sunacağız…

Evinizi Daha Geniş Gösterecek Renkler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir