Festival Halı Son Modelleri Çeşmihan

Son Moda Halı Modelleri

Evleriniz için en güzel halıları ve en ucuz halı fiyatları bulmak adına halı markaları editörlerimiz tarafından tek tek incelenmeye devam ediyor. Gerek klasik, gerekse modern halı modelleri tüm detayları ile binbirdekor.com sayfalarında sizler için bir araya getiriliyor. Mesela geçtiğimiz günlerde kaşmir halı modelleri ve saray halı modelleri fiyatları ve görselleri ile birlikte incelenmiş ve bilgi ve beğenilerinize sunulmuştu. Ayrıca ülkemizin lider halı üreticilerinden olan merinos halı modelleri ve fiyatları hakkında da güncel konular paylaşmıştık. Bu sayfamızın konuğu ise farklı tarzlarda desenlere imza atan Festival Halı. Sizler için markanın en yeni koleksiyonlarından biri olan Çeşmihan serisini mercek altına alıyoruz.

Festival Halı Yeni Modelleri

Festival Halı yeni yıla girerken ürün gamına bir çok farklı ve yeni ürün ekledi. Geçtiğimiz yılara damgasını vuran festival halı maniad yada festival halı loft gibi veya efsane haline gelen festival halı style gibi serileri aratmayacağını düşündüğümüz bu yeni modellerden biri de şimdi göz atacağımız Festival halı Çeşmihan serisi olsa gerek.

Festival Halı Çeşmihan

Otantik, alaturka tarz halılardan hoşlanır mısınız bilmiyoruz, ancak dekorasyonu klasik tarzda yapılmış salonlarda bu tarz halıların gerçekten çok şık durduğunu düşünüyoruz. Hele de duvar rengi olarak son yıllarda yılında olduğu gibi yeni yılda da trend renklerden biri olacağına inandığımız kum tonları seçilmişse ortaya bu tarz halılarla muhteşem bir uyum çıktığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle bir çok halı markasının koleksiyonlarında, her ne kadar modern renkler kullansalar da bu renkleri alaturka desenler ile harmandıklarını görüyoruz.

Festival Salon Halısı Modelleri

Markanın yeni çıkardığı Çeşmihan serisi de tıpkı yukarıda bahsettiğimiz gibi bir tarza sahip arkadaşlar. Son derece modern ve tarz renklere sahip olan bu koleksiyonun motiflerinde neredeyse Osmanlı’ya kadar uzanan etnik ve alaturka desenlerin sıklıkla kullanıldığı modeller var.

6 Metrekare Halı Modelleri ile Festival

Dolayısı ile paragraf aralarında desen ve renklerini gördüğünüz Çeşmihan koleksiyonunun bu yapısı nedeni ile özellikle klasik-avangart tarzlarda dekore edilen salonlar için harika bir seçim olacağını düşünüyoruz.

Tabi bu tarz yerine son zamanların trend dekorasyon tarzlarından olan country için de uygun halı desenleri mevcut Çeşmihan serisi içerisinde mesela üst tarafta gördüğünüz tasarım, country tarzında dekore edilen bir mekan için oldukça ideal bir seçim olarak görünüyor.

Üstelik koleksiyonun salonlarında tek parça halı kullanmak isteyenler için de 6 M² seçeneği mevcut, bunun yanında eğer evin tamamında aynı halıları kullanmak isterseniz, koleksiyonun 4 M² ve yolluk modelleri de var.

Festival Halı Fiyatları

Bu güzel serinin fiyatları hakkında da elbet fikir sahibi olmak istersiniz, ancak bunun için festival halı bayileri veya festival halı outlet mağazalarına uğramanızı öneririz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir