Festival Halı Maniad Koleksiyonu ve Fiyatları 2021

Fastival Halı Halı Modelleri ve Fiyatları 2021

Binbirdekor.com sayfalarında en yeni halı modellerini incelemeye, farklı halılara göz atmaya devam ediyoruz. Daha önce ki sayfalarımızda genellikle klasik tarzlarda olan Salon Halı modelleri ile daha modern zevklere hitab eden Modern Halı modelleri editörlerimiz tarafından incelenmişti. Halı markaları ve üreticilerinin en yeni ürünleri de sırası ile incelenmeye devam ediyor efendim. Son olarak Saray Halı Modelleri ve Kaşmir Halı Modelleri ile Merinos Halı Fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Linklere tıklayarak bu marklarının 2021 modellerini de inceleyebilirsiniz. Ancak bu sayfamızın konuğu Festival halı olacak arkadaşlar. Markanın ürün gamına eklediği son ürünlerinden biri Festival Halı Maniad serisini sizler için inceleyeceğiz…

Festival Halı 2021 Modelleri

Daha önce markanın Festival Halı Loft serisine göz atmış ve çok beğenmiştik hatırlarsanız. Bahsi geçen bu model “Bazen Tüm Yenilikler Önünüze Serilir” mattosu ile değişime başlayan Festival Halı’nın, desen ve renklere bakış açısının da ne kadar değiştiğini gösteren bir kanıt niteliğindeydiler. Şimdi inceleyeceğimiz Maniad serisi de tıpkı Loft gibi son derece yenilikçi çizgilere ve renklere sahip.

Festival Halı Maniad Serisi

Paragraf aralarında ana desen ve renk örneklerini beğenilerinize sunduğumuz Maniad serisi, 4 farklı desen ve 9 farklı renk seçeneğine sahip. Maniad serisinde hem avangart, hem de modern desenler bir arada sunulmuş. Yani hem lüks tarzlarda dekore ettiğiniz, hem de modern tarzlarda döşemeyi düşündüğünüz oturma odanız için halılar var bu koleksiyonda. Koleksiyonun renkleri ise tek kelime ile muhteşem. Türkuaza çalan mavilerin ağırlıkta olduğu koleksiyonun diğer ana renk tonları ise son dönemlerin trend halı renklerinden gül kurusu ve lacivert.

Festival Halı Fiyatları 2021 (Maniad)

Pamuk atkı ve akrilik iplikten 1.750.000 ilmek ucu sıklığında üretilen ve 9,5 mm hav yüksekliğine sahip olan bu koleksiyonun fiyat ve ebat bilgilerine gelecek olursak. Koleksiyonun 200X290 cm 5.80 m² ebatında ki en büyük salon halısı Festival Halı Fiyatları 6m2 dahilinde 1.900,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Oturma odası için halı düşünenler içinse 160X230 cm 3.68 m² ebatında ki Maniad halının fiyatı 1.190,00 TL olarak belirlenmiş. Antreler de yine aynı desenleri görmek isteyenlerin 120X180 cm 2.16 m² antre halısı için 690,00 TL ödemeleri gerekiyor.

Festival Halı Yolluk Fiyatları Maniad

Antrelerde bu halıyı kullanmaya karar verdiyseniz, muhtemelen koridorlar için de Maniad serisi kullanacaksınızdır. O halde şimdi de koleksiyonun yolluk fiyatlarına bir göz atalım. Efendim Maniad serisi 80X150 cm yolluklar 370,00 TL, 80X300 cm yolluklar 760,00 TL fiyatla satışa sunulurken, 100X200 cm yolluklar 635,00 TL, 100X300 cm yolluklar 965,00 TL fiyat etiketi ile sizler Festival Halı mağazalarında bekliyor. Tabi verdiğimiz bu fiyatlar zaman içerisinde fabrika fiyat politikalarına göre değişiklik gösterebilir bilgilerinize…

Bu koleksiyonun daha detaylı görsellerine ve farklı desen alternatiflerine göz atmak ve güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Festival Halı Maniad resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir