Festival Halı 2021 Modelleri ve Fiyatları Mood

En Yeni 2021 Halı Modelleri

Hem kaliteli halılar, hem de ucuz halı fiyatları bulmak adına halı markaları ve üreticilerinin en yeni ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Son olarak Saray Halı Modelleri ve Kaşmir Halı Modelleri ile Merinos Halı Fiyatları sayfalarımıza konuk olmuşlardı hatırlarsanız. Ayrıca 2021 salon Halı Modelleri araştırmalarımız dahilinde 6 metrekare halı modelleri ve Fiyatları da editörlerimizce incelenmiş bilgi ve beğenilerinize sunulmuştu. Bu sayfamızın markası ise Festival Halı oluyor efendim. Daha önce Festival Halı Maniad ve Festival Halı Loft gibi serilerini incelediğimiz markanın bu defa Festival Halı bayileri ve mağazalarının vitrinlerine henüz yeni çıkan bir seri olan Mood koleksiyonunu masaya yatırıyoruz.

Festival Halı Modelleri ve Fiyatları 2021

Geçtiğimiz yıl “Bazen Tüm Yenilikler Önünüze Serilir” sloganı ile yepyeni bir kimliğe bürünen Festival Halı’nın bu yeni ve modern kimliği yeni koleksiyonlarına da yansıyor. Bu durumun en bariz kanıtı ise geçtiğimiz yılın yani eski sezon Festival Halı modellerinin başında gelen Festival Halı Style serisi ile şimdi göz atacağımız Mood serisi olsa gerek. Zira 1 yıl ara ile vitrine çıkan bu iki koleksiyon markanın halı olgusuna yeni ve farklı bakış açısını birebir yansıtıyor. Dolayısı ile dilerseniz gelin sözü fazla uzatmadan bu bahsi geçen Mood serisini incelemeye başlayalım.

Festival Halı Mood Serisi

16 Farklı renk ve desenden meydana gelen Mood serisi hem modern, hem de avangart motiflerin bir arada sunulduğu karma bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Varak, Kahve, Gri, Mavi ve Beyaz gibi renk seçeneklerinin sunulduğu koleksiyonun zenginliğini arttıran bir etken de Mood serisi içerisinde Oval halı seçeneklerininde bulunması.

Evinizin Modunu Değiştiren Koleksiyon

Zarif ve estetik desenleri, trend ve sımsıcak renk tonları ile evinizin modunu değiştireceği düşünülen Mood serisi pamuk atkı ve akrilik iplikten 624.000 ilmek ucu sıklığında üretilmekle birlikte 12 mm hav yüksekliğine sahip.

Festival Halı Mood Serisi Fiyatları

Gelelim Mood serisinin fiyat bilgilerine… Efendim bu koleksiyonun en büyük salon halısı (200X290 cm 5.80 m² ) Festival Halı Fiyatları 6m2 dahilinde 1.200,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Serinin 160X230 cm 3.68 m² ölçülerinde ki oturma odası halı fiyatı ise 760,00 TL olarak belirlenmiş. Koleksiyonda 80X150 cm yolluklar 385,00 TL, 80X300 cm yolluklar 760,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. 100X200 cm yolluklar 655,00 TL, 100X300 cm yolluklar 1.020,00 TL fiyat etiketi ile sizleri Festival Halı mağazalarında bekliyor.

Tabi verdiğimiz bu fiyatlar zaman içerisinde Festival Halı fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu halıları daha yakından görmek, hemde güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Festival Halı Outlet mağazalarına uğramanızı yada Festival Halı resmi sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir