Fenerbahçe Nevresim Takımları ve Fiyatları 2021

Taraftar Nevresim Takımları ve Fiyatları 2021

Fanatizme girmeden, takımına gönlünü kaptırmış, ev dekorasyonunda bile gönül verdiği takımının renklerini kullanmaktan çekinmeyen, takımının logolarını evinin her alanında görmek isteyen okurlarımız için taraftar dekorasyon ürünleri veya tam anlamıyla Taraftar Store Ürünleri ve modellerine göz atmaya devam ediyoruz. Bu konu da son olarak Beşiktaş Taraftar Ürünleri ve Galatasaray Taraftar Ürünleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızda ise Fenerbahçe Dekorasyon Ürünleri ile huzurlarınızdayız. Ancak bu defa sarı lacivert renklere gönül veren takipçilerimiz için, Fenerbahçe süs eşyaları yada Fenerbahçe Duvar süsleri gibi ürünlere değil de yatağında bile kanarya aşkı ile uyumak isteyen okurlarımıza hitaben Fenerbahçe nevresim takımlarına göz atıyoruz.

Fenerbahçe Lisanslı Nevresim Takımları ve Fiyatları

“Damarımı Kessen Sarı-Lacivert Akar” diyen fakat işi holiganizm boyutuna taşımayan okurlarımız için ülkemizin en ünlü tekstil üreticisi Taç öyle güzel nevresim takımları tasarlamış ki bu ürünler öyle maç anlatır gibi anlatılmaz arkadaşlar. Dolayısı ile bu nevresim takımlarına yakından göz atmak gerekir. O zaman hep birlikte bu nevresimlere göz atmaya ne dersiniz ?…

Fenerbahçe Çift Kişilik Nevresim Takımları

Yatak odanıza ilk girdiğinizde adeta bir stat bayrağı gibi sizleri karşılayan Taç Fenerbahçe Striped Çift Kişilik Nevresim takımı Taç kalitesi ile %100 Pamuk olarak imal edilmiş. 200×220 cm Nevresim, 160×200 cm Lastikli Çarşaf ve 2 adet 50×70 cm Yastık Kılıfı ile satılan bu nevresim takımının fiyatı ise 352,00 TL olarak görünüyor.

Fenerbahçe Tek Kişilik Nevresim Takımları

Hem Taç markasının ürettiği en güzel taraftar nevresim takımı, hem de Fenerbahçe’yi en iyi ifade eden bir ürün olan üstte resmini gördüğünüz, Lisanslı Fenerbahçe Marşlı Logo Tek Kişilik Nevresim Takımı ise 160×200 cm Nevresim, 100×200 cm Çarşaf ve 50×70 cm Yastık Kılıfı ile satışa sunulurken üzerinde 279,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Fenerbahçe Bebek Nevresim Takımları

Kendinden sonraki nesle de Fenerbahçe aşılamak isteyen babalar ve anneler için özel olarak üretilmiş bir bebek Fenerbahçe nevresim takımı da tasarlanmış. Taç Fenerbahçe Star Baby Bebek Nevresim Takımı olarak adlandırılan bu nevresim takımı da %100 pamuk olarak üretilmiş son derece kaliteli bir ürün. 100×150 cm nevresim, 120×180 cm çarşaf ve 2 adet 35×45 cm yastık kılıfından oluşan bu bebek nevresim takımı ise 192,00 TL fiyat etiketine sahip.

Fenerbahçe Nevresim Takımları Nereden Alınır ?

Yukarıda değerli Fenerbahçe taraftarı okurlarımız için çeşitli nevresim takımlarına fiyatları ile birlikte göz attık. Fakat hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde farklılık gösterebilir. bu nedenle hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerine göz atmak hem daha farklı Fenerbahçe tekstil ürünlerini incelemek, hem de ürünlerin güncel fiyatlarını incelemek adına Taç Fenerbahçe resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

1 Yorum “Fenerbahçe Nevresim Takımları ve Fiyatları 2021”

  1. Erol Bulut ve Emre Belözoğlu da geldi artık bizi kimse tutamaz… Yürrrü be Fener 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir