Fawori Boya İç Cephe Renk Kataloğu 2021

Trend Duvar Boya Renkleri 2021

Muhtemelen duvar renklerinizden sıkıldınız yada boyası iyice eskiyen, yıpranan evinizi boyattırmaya karar verdiniz. Şu sıralar “evimi ne renge boyamalıyım” diye kara kara düşünüp İnternet’te bir gezinti yapmaya karar verdiniz ve kendinizi burada buldunuz. Eğer tahminlerimiz doğru ise sizlerde doğru yerdesiniz arkadaşlar, zira binbirdekor.com olarak bu konu da yüzlerce makale yayınlayarak sizin durumunuzda olan okurlarımıza yardımcı olmuştuk. Son moda iç Cephe Boya renkleri ve En çok kullanılan boya renkleri gibi konularımızda duvar rengi tavsiye ve önerilerinde bulunduk. Boya markalarının 2021 duvar boya renkleri de sayfalarımızda yer aldı. 2021 İç Cephe Boya Renkleri Filli Boya ve Marshall Boya Renkleri 2021 makalelerimizde bu markaların en son duvar boya rengi katalogları editörlerimiz tarafından incelendi.

2021 Duvar Renkleri Trendler

Bu sayfamıza ise ülkemizin lider boya markalarından biri olan Fawori Boya 2021 iç cephe renk kataloğu konuk oluyor. Hatırlarsanız markanın geçtiğimiz son 10 yıla kum ve taş dokulu duvar renkleri damgasını vurmuştu hatırlarsanız. Başta Kum Beji olmak üzere Kumsal, Lüle Taşı yada çakıl taşı gibi duvar renkleri çok tutulmuştu. Yeni binalarda, veya yeniden dekore edilen evlerde, ofislerde bahsi geçen bu renkler sıklıkla kullanılmıştı. Ancak bu renklerin bu kadar fazla ve uzun süre kullanılması zaman içerisinde insanların sıkılmasına yol açtı. Şimdilerde insanlar 10 yıl önce kum bejine yada çakıl taşı rengine boyattıkları evleri için yeni ve daha modern duvar renkleri aramaktalar.

Fawori Boya İç Cephe Renk Kartelası 2021

Haklılar da çünkü girdiğimiz her mekanda karşılaştığımız bu renkler artık iyice can sıkar hale geldi. Üstelik artık boya markalarının yepyeni ve tabiri caizse süper duvar renkleri var. Örneğin Fawori Boya yeni renk kartelasında inanılmaz renklere rastladık. Hadi gelin şimdi bu yeni renk kartelasına hep birlikte göz atalım. Fawori Boya yeni yıla girerken güncellediği renk kataloğunda yüzlerce farklı renk tonunun potansiyel müşterilerinin beğenisine sundu.

Son Moda Duvar Renkleri ile Fawori Boya

Yüzlerce derken abartmadığımıza emin olabilirsiniz, zira birazdan bu kataloğu bilgi ve beğenilerinize sunacağız. Marka maviden sarıya, yeşilde kırmızıya, beyazdan siyaha bir çok ana rengin hiç bir yerde göremeyeceğiniz farklı tonlarını yeni kartelasında bir araya getirmiş. Son dönemde trend olan renklerin türevlerini o kadar güzel harmanlamış ki Fawori Boya. Mesela İskandinav akımı ile moda olan mavinin ve bu tarzda sıklıkla kullanılan donanma mavisinin çok değişik seçenekleri var yeni katalogda. Ayrıca mavi sevenler için “Denim” ve “Mist” gibi farklı seçeneklerde konulmuş kataloğa.

Fawori Boya Modern İç Cephe Renkleri

Lila, pembe yada turuncu tonları kullanmayı düşünen, yatak odalarında, genç odalarında bu renkleri tercih edenler için Nectar, Mazpiran ve Lilac tonları var mesela. Bu tonların onlarca alt türevi de sunulmuş bu katalogda. Çok zor ama bu tonları beğenmezseniz, ama bu renklere yakın daha soft tonlar istiyorsanız Pink, Powder, Romantic ve Salsa gibi çok güzel daha bir çok aklınızı karıştıracak renk seçenekleri de mevcut Fawori Boya 2021 kataloğunda.

Fawori Boya İç Cephe Renk Kartelası

Kısacası markanın bu yeni renk kartelasını bu sayfada anlatmakla bitiremeyiz. Kelimeler kifayetsiz kalır. Dolayısıyla sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri hemen alt taraftaki foto galerimiz içerisindeki Fawori Boya renk kataloğu ile baş başa bırakalım. Emin olun yukarıda bahsettiğimiz gibi taş ve kum renklerinden sıkılanlar, bu kataloğu incelerken bile hiç sıkılmayacaklardır. Zira ev boyattırmadan hemen önce sonradan pişman olmamak adına mutlaka görülmesi gereken müthiş renkler var.

Fawori Boya İç Cephe Renk Kataloğu 2021

Fawori Boya Renklerinin Daha Fazlası

Foto galerimiz içerisinde beğenilerinize sunduğumuz renkleri ve daha fazlasını, daha canlı ve yakından görmek adına Fawori Boya bayileri veya Fawori Boya Resmi Sayfasını linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir