Çok Değişik Yılbaşı Ağacı Süsleri

Yılbaşında Evimi Nasıl Süslerim ?

Yılbaşı ev dekorasyonu konusunda sizler için araştırma yapıyorum arkadaşlar. Yılbaşı için ev nasıl süslenir ? yada yılbaşı dekorasyonu nasıl yapılır ? Gibi sorularınızın cevabını bulmaya çalışıyorum. Tabi cevapların da biraz sıradışı olması konusunda titiz davranıyorum. Mesela bu konu da son olarak kendin yap yılbaşı süsü modelleri gibi mutlaka görmeniz gerektiğini düşündüğüm bir konuyu paylaşmıştım. Ayrıca binbirdekor.com’un farklı sayfalarında, farklı zamanlarda Yılbaşı Dekorasyon Fikirleri ve Yılbaşı süslemeleri hakkında da çeşitli makaleler yazdığımı hatırlıyorum. Linkler üzerinden bu makaleleri de okumanızı öneririm, zira sizlere ilham kaynağı olacağını düşündüğüm çok güzel dekorasyon örnekleri verdim. Bu sayfamızda ise Yılbaşı Ağacı süsleme olayına ufak bir giriş yapacağım. Bu sayfamızda sizlere Yılbaşı dekorasyon Ürünleri içerisinden çeşitli Yılbaşı süsleri ve değişik Yılbaşı aksesuarları sunacağım.

Ağaç Süsleme Malzemeleri

Efendim acısı ile tatlısı ile koskoca bir yılın bitmesine ve henüz ne olacağını bilmediğimiz yepyeni bir yıla girmemize sayılı günler kaldı, hatta bazı TV kanalları bu kısacık zamanı iyice karikatürize ederek saatler bazında geri sayım olayına kadar vardırdılar işi 🙂 Tabi bu da heyecanı ve yeni yıldan beklentileri biraz daha artırıyor.

Bol Dekorasyonlu Nice Yıllara

Umarım yeni yılda her şey gönlünüzce olur ve umarım yeni yıl beklediğiniz gibi gerçekten de sizin yılınız olur. Bu vesile ile diğer binbirdekor.com editörü arkadaşlarımla birlikte yeni yılınızı kutlar, büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öperiz.

Değişik Yılbaşı Ağacı Süsleri

Efendim yine Maşallah çenemiz düştü, farkındayım ve vakit kaybetmeden hemen konuya giriyorum… Dedik ya yeni yıla sayılı günler var, işte sayılı günler kala mağazalar da yılbaşı ağaçlarını her zaman olduğu gibi şimdiden süsleyip vitrinlerine koydular. Ben bu mağazaları gezerken evde çocuklarda dört gözle yılbaşı ağacı için getireceğim yeni yılbaşı süslerini beklemekteler bu arada.

Beyaz Yılbaşı Ağacı Süsleme

Yeni süsler diyorum zira bu yıl geçen yıl ki süsleri kullanmak istemedik, hatta ağacımızı da kullanmak istemedik, bu yıl ki ağacımız beyaz renkli 🙂 Eee bu yeni ağaca da yeni süsler gerekiyor elbette. Klasik Eminönü Yılbaşı süsleri, çanlı zincirler, parlak toplar, hediye paketleri ve kırmızı kalpten sarkıtlar artık hakikaten sıktı… Biraz daha farklı bir şeyler bulabilir miyim diyerek ten İnternet’ten bir araştırma yaptım ve bakın ne kadar farklı ve güzel yılbaşı ağacı süsleri buldum 😉 Tabi bu ürünleri hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde bir araya getirdim. Yılbaşı ağacınızı süslemeden mutlaka göz atmanızı öneririm, zira acayip süsler var…

DEĞİŞİK YILBAŞI AĞACI SÜSÜ ÖRNEKLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir