Farklı Tasarım Modern Kitaplıklar

Modern Kitaplık Tasarımları

Kitaplıklar son yıllara kadar Türk evlerinde pek tercih edilmeyen ürünlerdi. Çünkü, ülke vatandaşları olarak kitap okumayı en eski tarihlerden bu yana pek sevdiğimiz söylenemez. Ancak modern zamanlarda okuma oranınında artması nedeni ile insanlarımız bilinçlendi ve kitap okuyan nüfusta gözle görülü bir artış meydana geldi. İnsanlar bir zamanlar boşa masraf olarak gördükleri kitaplara şimdilerde para harcamaktan çekinmez oldular. Doğal olarak bu durum evde bir çok kitap birikmesine neden olunca kitaplıklarda artık zaruri bir ihtiyaç oldu.

Değişik Kitaplık Modelleri

Tabii yukarıda bahsettiğimiz durum toplumumuzun çok küçük bir kesimi için geçerli, zira kitaplıkları ve kitapları sadece bir dekoratif aksesuar olarak görenlerin sayısı, yukarıda bahsi geçen insan sayısından bir hayli fazla 🙂 Ancak bizler her iki kesim içinde kitaplık tasarımlarına göz atmaya devam ediyoruz. Hatırlarsanız daha önceki sayfalarımızda yapı marketlerimizde satılan kitaplıkları, kitaplık modelleri koçtaş ile kitaplık modelleri ikea ve birde kitaplık modelleri tekzen başlıkları altında fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelemiştik. Ayrıca duvar kitaplık modelleri ile ahşap kitaplık ve ağaç kitaplık modellerini de beğenilerinize sunmuştuk.

modern kitaplık modelleri 312 design_7

Yeni Mobilya ve Kitaplık Dizaynları

Sanırım mobilyada dizaynı ile oynanması en kolay grup kitaplık grubu olsa gerek, zira bu mobilyalar bir çok parçadan değil, sadece bir kaç sıra düz tahtayla bile meydana gelebiliyorlar, çok az el becerisi olan bir insan bile yeterli el aleti ve malzeme ile kendi odasına bir kitaplık yapabilir, anlayacağınız yapamayanı dövüyorlar durumu 🙂

modern kitaplık modelleri 312 design

Yaratıcı Tasarımlara Sahip Kitaplıklar

Fakat bazen olay sadece bu kadar kısa özetlenemiyor, çünkü bu basit dizaynları izafiyet teorisine çevirmek isteyen yaratıcı arkadaşlar sayesinde. Bu arkadaşlar hayal güçlerinin verdiği yetenekle muhteşem kitaplıklar dizayn ediyorlar.

 

modern kitaplık modelleri 312 design_6

Dolayısı ile bu kitaplıkları yapmak yukarıda anlattığım gibikolay değil, çünkü bunlar bana göre bir sanat eseri ve bu ürünleri yapabilmeniz içinde bir sanatçı olmanız gerekiyor.

 

modern kitaplık modelleri 312 design_5

Ancak şimdi sizlere sunacağım kitaplıkları beğenecek olursanız  ve evinizin bir köşesinde mutlaka görmek isterseniz, sanatçı olmanıza gerek yok arkadaşlar, zira bu şahane kitaplıkları, direkt olarak 400 TL ile 1750 TL fiyat aralığında satın alabilirsiniz…

modern kitaplık modelleri 312 design_4

İlginç Kitaplık Modelleri ve Fiyatları da BURADA !..

modern kitaplık modelleri 312 design_2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir