Evinize En Uygun Rengi Marshall’a Sorun

Marshall Colour Click

Duvar rengi seçimi duvarlarımı hangi renge boyasam marshall colour click ev dekorasyonu duvar rengi tavsiyeleri hangi renk duvar boyası duvar renkleri renk kartelası duvar rengi kataloğu marshall duvar renkleri – Teknoloji her alanda aldı başını gidiyor, hele internet sayesinde bu durum baş döndürücü bir hız kazanıyor…

Bu durum dekorasyon sektörüne de olumlu yönde yansıyor. Artık insanlar bu konuda sıkıştıklarında, internet üzerinden profesyollerden yardım alabiliyorlar. Buna verebileceğimiz en basit örnek ise Marshall’ın Colour Click uygulaması olabilir.

Duvar Rengini Seç

Atıyorum Kahverengi deri bir kanepe, mavi bir halı yada kırmızı perdelerinize en uygun rengin hangisi olduğu hakkında hiç bir fikriniz yok mu ? İşte burada devreye Marshall’ın Colour Click uygulaması giriyor.

Duvar Rengi Uygulaması

Bu uygulama sayesinde mükemmel renk tasarımları oluşturmak çok kolay.  Tek yapmanız gereken, aşağıda sunduğumuz butona tıklayarak Marshall’ın Colour Click sayfasına ulaşmak. Burada bulunduğunuz bölgedeki bir Marshall bayisinden aldığınız Anında Renk Seçim Kartını kullanarak çektiğiniz bir fotoğrafı gönderiyorsunuz.

 

Colour Click, çektiğiniz fotoğrafta ki rengi tanımlıyor ve en yakın Marshall rengi ile eşleştirerek, size seçtiğiniz renge en uygun birden çok renk kombinasyon önerisi sunuyor…

marshall btn

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir